Eine Klaine Anketten (iliti E.K.A.)

• Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja

Volim:

• konzervativne

• blago konzervativne

• negde između

• blago perverzne

• perverzne

• extremno perverzne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Naravno da svako u svom krevetu zeli nekog perverznog... to naravno da pali... Sex ce vam biti bolji, raznovrsniji i slobodniji. Ali samo ako gledas aspekt sexa...

Ako se gleda sveopste ponasanje. Znaci odons prema drugima, ponasanje u drustvu i ostale van krevetske aktivnosti. Tu definitivno glasam za konzervativnost. Ne zelim da upadam u neke neprijatne situacije u neke rasprave ili najmanje da moram da se stidim ponasanja svoje partnerke. Daklem van kreveta konzervativna.

Posto nema te kategorije u anketi glasacu za nesto izmedju....

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
Zdrav seks je poput izvorske vode. Ona je bistra, krepka, osvezava. Ne moze da stvori osecaj mucnine niti da dosadi.
Blago perverzan seks je poput, recimo, cesmuse. Pitka je uprkos tome sto ima u sebi raznih prljavih cestica, manje ili vise.
Perverzan seks je poput barske ustajale vode. Zaudara, ostavlja mucninu. I zaista bi neko morao biti ugrozen, pa da se da napiti barske vode.

Adios ;)

GalebDzonatan

Primećen član
Poruka
589
naturaly:
" Zbrisi me kao vihor
uzmi mi sve sto imam
razvali mi san
i opljackaj snove.
Pokradi mi svet !"
Tagore.

Dajte masti na volju...mada neko nekada malcice i pretera,ali sve je to OK
ukoliko je u granicama prirodnog! Protiv prirodni blud ne volim!

aaa, prvo postujes stih, a potom, u samom dnu, postujes svoje misli, koje nemaju ama bas nikakve veze sa stihom.
Ocito je da pesnik ima sta da dadne, jer on zeli da "strada" zarad ljubavi. Da li razumes? :)

Ne postoji ista, a da nije prirodno. Sve je prirodno! Ali zato postoje kontrasti. Postoji zdravo i bolesno, dobro i rdjavo, lepo i ruzno, svetlost i tama, ljubav i laz.

Adios ;)

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.134
Petar_Pan:
Naravno da svako u svom krevetu zeli nekog perverznog... to naravno da pali... Sex ce vam biti bolji, raznovrsniji i slobodniji. Ali samo ako gledas aspekt sexa...

Ako se gleda sveopste ponasanje. Znaci odons prema drugima, ponasanje u drustvu i ostale van krevetske aktivnosti. Tu definitivno glasam za konzervativnost. Ne zelim da upadam u neke neprijatne situacije u neke rasprave ili najmanje da moram da se stidim ponasanja svoje partnerke. Daklem van kreveta konzervativna.

Posto nema te kategorije u anketi glasacu za nesto izmedju....

I tvoj demonski avatar dovoljno govori o tebi. Ako zzeliss nekog ZAISTA perverznog, ima u zoolosskom vrtu dovoljno napaljenih i perverznih majmuna, samo cce biti problem posle kad se nadjete u tvom krevetu...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.