Eh, kad bi' tvoja bila ja...

lavica83

Zainteresovan član
Poruka
134
Sta je to sto biste ucinile da budete njegove? Koji pomak? Ili vi muskarci da dodjete do njenog srca? Dali vise nego 100% sebe ili nikada ne bi ni zbog koga se toliko zrtvovali i ulozili sve snage u jednu vezu? Koje su za vas nepremostive prepreke preko kojih ne bi nikad? Brak, deca, druga vera?

gost 192266

Elita
Poruka
23.389
Sta je to sto biste ucinile da budete njegove? Koji pomak? Ili vi muskarci da dodjete do njenog srca? Dali vise nego 100% sebe ili nikada ne bi ni zbog koga se toliko zrtvovali i ulozili sve snage u jednu vezu? Koje su za vas nepremostive prepreke preko kojih ne bi nikad? Brak, deca, druga vera?

koliko bih dao za voljenu?

Zauvjek tvoj bilo kad bilo gdje
Trazi sve moju krv, moju kost
Ne rusi most sto nas spaja
Kad samo si ti vrijedna moje ljubavi.

Sve i kad bi tvoje snove znao da ti neko drugi ljubav krao
Ja umro bih za tebe i primio na sebe tvoj grijeh..
Otrova sa dlana tvog bi pio
Radije sa tobom tuzan bio
Nego sretan s nekom sto srcu je daleko to znaj.....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
ne mogu da ti kazem...hocu puno da ucinim ali ne volim da budem cimana....i kad vidim da to nije adekvatna osoba udaljavam se i odem....znaci, u dobru jako puno ali kad je velika nevolja, ne mogu da se nosim sa tim....jer, moj zivot je suvise komplikovan da bih jos veci teret nosila na ledjima.....

Jedinicaa

Poznat
Poruka
9.230

kako bre iskreno da odgovorim na ovakvo pitanje?
kako da znam šta mi život sprema i kada ću i koliko jako da poludim?
nemam odgovor...

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.534
nisam shvatila temu.
kada odlucimo da budemo njegove??
pa onda razlicite religije...
o cemu je zaista tema?

Koji pomak?
Dali vise nego 100% sebe ili nikada ne bi ni zbog koga se toliko zrtvovali i ulozili sve snage u jednu vezu?
Koje su za vas nepremostive prepreke preko kojih ne bi nikad?
Brak, deca, druga vera?
Vera je primer nema veze sa sustinom..mozda je sad lakse

gost 271475

Buduća legenda
Poruka
26.923

Ja sve činim da ih oteram... a da me pitaš 'što, ne bih znala da ti kažem. Pogrešne snage angažujem za te bitke o kojima pričaš, a čime sam zaslužila sve to što dobijam, na moje davanje jednog velikog ništa, ni to ti ne bih znala reći. Možda ih nečim zaslepim na brzinu u startu, a kada se otrezne, bude kasno, ne znam više ništa.

Nema prepreka, sve su premostive, osim smrti... ovo nezvanično, nekonkretizovano subjektivno smatram. Pitanje je koliko misliš da cilj opravdava sredstva i na šta si sve spreman, od nedostatka skrupula i morala, do gaženja sopstvenog ponosa... prepreka nema ako savladaš ove dve osnovne.

Poslednja izmena od moderatora:

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
ne mogu da ti kazem...hocu puno da ucinim ali ne volim da budem cimana....i kad vidim da to nije adekvatna osoba udaljavam se i odem....znaci, u dobru jako puno ali kad je velika nevolja, ne mogu da se nosim sa tim....jer, moj zivot je suvise komplikovan da bih jos veci teret nosila na ledjima.....

A u životu uopšte nema nevolja, sve je med i mleko? Treba li tebi neko kad si u nevolji ili se čupaš sama? Zašto ti je uopšte neko potreban? Samo zbog seksa, samo dok traje strast, samo tada se "teret" može izdržati?

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
A u životu uopšte nema nevolja, sve je med i mleko? Treba li tebi neko kad si u nevolji ili se čupaš sama? Zašto ti je uopšte neko potreban? Samo zbog seksa, samo dok traje strast, samo tada se "teret" može izdržati?

dobro pitanje...ni ja sama ne znam odgovor....ali, teret sam nosila jednom jer je to bio otac moga deteta, i znam da zbog nikoga vise to necu moci....bilo je uzalud...mozda nisam upravu, ali mislim da se ljudi prepoznaju i zive lep zivot i bez nekih velikih tereta izmedju njih dvoje....zivot sam po sebi nosi terete a ako postoje i izmedju partnera, deluje mi neodrzivo.....

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
dobro pitanje...ni ja sama ne znam odgovor....ali, teret sam nosila jednom jer je to bio otac moga deteta, i znam da zbog nikoga vise to necu moci....bilo je uzalud...mozda nisam upravu, ali mislim da se ljudi prepoznaju i zive lep zivot i bez nekih velikih tereta izmedju njih dvoje....zivot sam po sebi nosi terete a ako postoje i izmedju partnera, deluje mi neodrzivo.....

Odnosi bez ikakvog opterećenja su oni u kojima se menjaju partneri, da smo s nekim dok nam je potreban, a čim prođe uživanje da ga zaboravimo, pa po potrebi ponovo angažujemo i tako dok ne dosadi. Samo, to nije veza, nego kres šema, i to traje onoliko dugo koliko mi uspemo da ostanemo seksualno aktivni. Svaka čast onima koji tako mogu, bez tereta, ali i bez sadržaja.

I misliš da zbog onih s kojima nije bilo sreće nećeš uspeti da se kako kažeš prepoznaš s nekim ko će ti odgovarati? S takvim rezervama i nedavanjem šansi ne bi smeli ni na ulicu da izlazimo. A taj s kojim se prepoznaš će doneti neki "teretić" sa sobom, nećete samo kolače kusati, već i nešto gore, pa ti bar znaš šta je zajednički život, koliko je potrebno odricanja i kompromisa da bi se opstalo, ili to, ili samoća uz kres kombinacije, trećeg nema.

Poslednja izmena:

Egreta27

Ističe se
Poruka
2.264

Ne znam da se dajem manje od 100%. No zivot je tu da (m)uci... :mrgreen:
Nedavno sam rascistila sa zabludama i opravdanjem za sve i svakoga, i necu da se dajem vise ikom u startu.
Korak po korak. Znaci 100% ali, u jednom koraku. I odmah je sve bolje, za divno cudo. Da cuknem u drvo x 3 :lol:
Sa manje napravljenih koraka lakse je i napraviti odlucan rez. I puno lakse sve ponovo sa nekim drugim. :)

Inace sam do sad od samog starta tolerisala sve, imam razumijevanja na "gomili", koje je doduse trenutno na deponiji i ceka reciklazu... :lol:
Ne dramim ni oko cega Sve mi je prihvatljivo. Dok god postoji iskrenost, ali brutalna. I kad su karte otvorene, oboje dobrovoljno pristaju i nose se sa izborom. Pri tome da nikog treceg/cetvrtog/petog tim izborom ne ugrozavaju, se podrazumijeva.

Ali, cim osjetim muljanje, licemjerje, izvjestacenu ljubaznost, povlacim se. Distanca po kratkom postupku. Koliko sam ti dozvolila da krocis, krocio si, moja greska u koracima, i zdra`o. Ajmo dalje :)
Nikad se ne vracam vise na taj teren. Prosto nisam tip za mocvare :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.