Neno
Buduća legenda
- Poruka
- 28.685
Mi, muškarci smo rodjeni da pomalo pijemo, bijemo se,volimo i mislimo na sex 22h na dan, pa smo ponekad zbog toga i nevjerni (ne baš svi). 
Nama su majke, (često i sestre) odmalena sve skoro sredjivale, prale, peglale, spremale pa i kupovale.. dakle nismo rodjeni da sredjujemo, peglamo a iza nas čestom ostane pravi nered.
Kuhinja je naš neprijatelj a u njoj smo kao slonovi u porcelanskoj radnji.. zbog toga biti nam papučar uopšte nije lako, jer da je tako lako, to bi od nas bio svako.
Ali.. ali, nama baš nije lako. I to zaista, ali stvarno ne izgleda tako olako niti je podsmješljivo. Prije no što vam se lice smrrkne ili kosa nakostriješi ove činjenice o nama muškarcima su vam vrlo moguće promakle.
Dakle, muškarci generalno dobijaju i osjećaju pritisak da budu jaki, čak i onda kada se unutra doslovce raspadaju.
Većina muškarraca ne dobija komplimente, one prave ne ružne. Zato kada ih dobiju, pamte ih godinama.
Mnogi muškarci se osjjećaju usamljeno, ali to će rijetko priznati tj reći.
Muškarci veoma često vole tiho i tako i pate kada im se ta ljubav ne uzvrati.
Mnogi od nas plaču u tišini, krišom.. jer smo naučeni da muškarci ne plaču.
Kada nam je teško i kada smo na ivici "raspadanja", kažu nam "stisni zube, budi jak", muško si.. niko nas ne pita ej kako si, jesi li dobro?
Ne kapiramo mnoge ženske hirove, tipa "shvati sam".. kako? kako kad ni one ne znnaju šta su zapravo htjele..
Ali, ne bih da na kraju ispadne da smo eto baš jadni.. samo naglašavamo da je često i nama teško, možda mnogo više nego vama.. ako ste nas razumjele, ali ako ipak niste, time samo potvrdjujete našu tešku sudbu i (ne)sreću.
P.S.
Mislim samo kažemo, ne žalimo se.

Nama su majke, (često i sestre) odmalena sve skoro sredjivale, prale, peglale, spremale pa i kupovale.. dakle nismo rodjeni da sredjujemo, peglamo a iza nas čestom ostane pravi nered.
Kuhinja je naš neprijatelj a u njoj smo kao slonovi u porcelanskoj radnji.. zbog toga biti nam papučar uopšte nije lako, jer da je tako lako, to bi od nas bio svako.
Ali.. ali, nama baš nije lako. I to zaista, ali stvarno ne izgleda tako olako niti je podsmješljivo. Prije no što vam se lice smrrkne ili kosa nakostriješi ove činjenice o nama muškarcima su vam vrlo moguće promakle.
Dakle, muškarci generalno dobijaju i osjećaju pritisak da budu jaki, čak i onda kada se unutra doslovce raspadaju.
Većina muškarraca ne dobija komplimente, one prave ne ružne. Zato kada ih dobiju, pamte ih godinama.
Mnogi muškarci se osjjećaju usamljeno, ali to će rijetko priznati tj reći.
Muškarci veoma često vole tiho i tako i pate kada im se ta ljubav ne uzvrati.
Mnogi od nas plaču u tišini, krišom.. jer smo naučeni da muškarci ne plaču.
Kada nam je teško i kada smo na ivici "raspadanja", kažu nam "stisni zube, budi jak", muško si.. niko nas ne pita ej kako si, jesi li dobro?
Ne kapiramo mnoge ženske hirove, tipa "shvati sam".. kako? kako kad ni one ne znnaju šta su zapravo htjele..
Ali, ne bih da na kraju ispadne da smo eto baš jadni.. samo naglašavamo da je često i nama teško, možda mnogo više nego vama.. ako ste nas razumjele, ali ako ipak niste, time samo potvrdjujete našu tešku sudbu i (ne)sreću.

P.S.
Mislim samo kažemo, ne žalimo se.







