Quantcast

Eh, da mi je ženski mozak jedno desetak dana ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Divlja maca Caca

Početnik
Poruka
22
Stari Lisac:
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?
Kakva li ti je tek faca kad nisi smela da je stavis nego se hvalis sa podnozjem svoje persone :)
Kakvo li je tvoje podnozje kad si se usudio da stavis onu groznu sliku i to u rasteru? :roll:

F

fantazija, clan

Gost
Divlja maca Caca:
Stari Lisac:
Kakva li ti je tek faca kad nisi smela da je stavis nego se hvalis sa podnozjem svoje persone :)
Kakvo li je tvoje podnozje kad si se usudio da stavis onu groznu sliku i to u rasteru? :roll:
njegovo je sasvim kako treba, veruj mi :P . Ali nije toliko blesav da ga stavi u profil, to rade samo zenske koje stvarno nemaju sta drugo da pokazu.

Divlja maca Caca

Početnik
Poruka
22
fantazija:
Divlja maca Caca:
Stari Lisac:
njegovo je sasvim kako treba, veruj mi :P . Ali nije toliko blesav da ga stavi u profil, to rade samo zenske koje stvarno nemaju sta drugo da pokazu.
Ja barem imam to. Ti?

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?
To nije ni španski ni latino američki glumac. To je Džordž Kluni (George Clooney). Holivudski glumac.
A izabrao sam tu sliku zato to je Džordž isti kao ja ! 8)
A tvoju neću da komentarišem.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.