http://www.kurir-info.rs/stars/ceca-za-cetiri-sata-zaradila-775.000-evra-93257.php
Uzmes 10 miliona evra, nagodis se sa tuzilastvom za milion i po evra i osam meseci sedenja kod kuce, a onda lepo tih 10 miliona operes, placajuci sam sebi pesme, uz PDV naravno!
Genijalno!
Samo sto je providno.
U prevodu svaki 15-ti stanovnik Srbije je kupio pesmu od Cece i PLATIO...
Ima li toliko racunara u Srbiji?
Posto smo zemlja sa najvecim procentom mobilnih aparata u Evropi(ima 8 miliona registrovanih) to bi znacilo da je svaki deseti vlasnik mobilnog telefona kupio pesmu.
Verujete li vi u to?



Uzmes 10 miliona evra, nagodis se sa tuzilastvom za milion i po evra i osam meseci sedenja kod kuce, a onda lepo tih 10 miliona operes, placajuci sam sebi pesme, uz PDV naravno!
Genijalno!
Samo sto je providno.
U prevodu svaki 15-ti stanovnik Srbije je kupio pesmu od Cece i PLATIO...
Ima li toliko racunara u Srbiji?
Posto smo zemlja sa najvecim procentom mobilnih aparata u Evropi(ima 8 miliona registrovanih) to bi znacilo da je svaki deseti vlasnik mobilnog telefona kupio pesmu.
Verujete li vi u to?





