Eee moj narode!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.037
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!
 
Шта би о наводној масовној гробници Албанаца у Рашкој, вест која је обишла цео свет и пренели сви светски медији јер су је пронашли или су изашли са дезинформацијама у светску јавност?
 
Шта би о наводној масовној гробници Албанаца у Рашкој, вест која је обишла цео свет и пренели сви светски медији јер су је пронашли или су изашли са дезинформацијама у светску јавност?

koliko bese Adem siptar rece da ima mrtvih u grobnici.....60000000000000000000000000000000 siptara.........
 
na to ne mozemo da uticemo jbga,mislim da je ljudima prece kako ce da zive i da ce to ovih dana i da pokazu! Hebe se njima i za Mladicem i za Karadzicem i za Kosovom,i za slikom koja ide u svet i za svim i svacim,bitnije je da ima da se zaposli,da se jede,pije i normalno zivi! Mislim da je veci problem u Srbiji nezaposlenost i ova korupcija od cije istrage na kraju nista nije bilo!
 
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!

Nije Tadic kriv....MI SMO GOV.NA
 
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!

26 May 2011. 15:46 | Izvor: CdM
Akcionarima Crnogorskog Telekoma 18 miliona eura
 
koliko bese Adem siptar rece da ima mrtvih u grobnici.....60000000000000000000000000000000 siptara.........

U Raškoj pronađena grobnica sa telima kosovskih Albanaca

1B968C58-A93B-4E26-B5B4-F4C64C0BD6A2_w527_s.jpg

Raška - lokacija novootkrivene grobnice, 10.maj 2010.godine. Fotografije uz tekst:Enes Halilović

Ažurirano posljednji put: 10.05.2010 15:24

Tužilaštvo za ratne zločine Srbije otkrilo je "potencijalnu masovnu grobnicu" na lokaciji Rudnica kod Raške na jugu Srbije u kojoj se, prema izjavama svedoka, nalazi 250 tela kosovskih Albanaca ubijenih u periodu između 1998. do 1999. godine, rekao je za RSE program zamenik tužioca za ratne zločine Bruno Vekarić.

„Zahvaljujući saradnji s EULEKS-om prema našim informacijama imamo grobnicu u predelu Raške, oko 250 tela. Radi se o telima Albanaca. Nedavno, ako se sećate pre jedno dve godine se tražila ta grobnica, imali su svedoka koji je ukazivao na to da se ona tu negde nalazi...Međutim u tom trenutku ona nije pronađena. Sada mislimo da imamo pravu lokaciju i učinićemo sada sve da što pre dođe do tehničke realizacije, da se ta tela izvade i da se, naravno, uz regularnu proceduru, predaju njihovim rodbinama“, rekao je Vekarić.

Srpski tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da se očekuje da će iskopavanja početi ubrzo i da se zasad ne zna ko je ubio te ljude i izvršio prebacivanja tela.

"Ovo je naša obaveza prema žrtvama i njihovim porodicama. Podsećam vas da je naš cilj zadovoljenje pravde za žrtve i da njihove porodice imaju pravo bar da sahrane svoje najmilije", istakao je Vukčević.

http://www.slobodnaevropa.org/content/raska_grobnica_vekaric/2037321.html


И шта је истрага показала?
 
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!
:worth::worth:
 
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!

Nemoj da si nestrpljiv,. Sve ce to da krene, samo dok Mladica isporuce! Obecao prestolonaslednik licno! :hahaha:
 
Nije Tadic kriv....MI SMO GOV.NA

izmedju ostalog! Narod koji pamti do juce i kog zanimaju velika politika(a mala smo i jadna zemlja) i nebitne stvari,dok o stvarima od kojih zivi i koje su bitne za njegov opstanak ga boli uvo! Bitnije je Srbinu da brine o ratu u Iraku i Libiji,nego o tome koliko sunarodnika nema sta da jede,od toga koliko ljudi nema posao,koliko dobih djaka ne moze da studira,od toga koliko je koji politicar pokrao... Pa cim smo videli da se Kostunica vadi i bezi od saslusanja peticijom,cim smo videli da od istrage u Kolubari nema nista i od istrage o prodaji organa trebali smo bre da izadjemo na ulice,da protestvujemo,a sada nasli da izlaze jer je bitniji general od toga? Puko narod! A na protest verujem nece doci na nivou Srbije 1000 ljudi!
 
izmedju ostalog! Narod koji pamti do juce i kog zanimaju velika politika(a mala smo i jadna zemlja) i nebitne stvari,dok o stvarima od kojih zivi i koje su bitne za njegov opstanak ga boli uvo! Bitnije je Srbinu da brine o ratu u Iraku i Libiji,nego o tome koliko sunarodnika nema sta da jede,od toga koliko ljudi nema posao,koliko dobih djaka ne moze da studira,od toga koliko je koji politicar pokrao... Pa cim smo videli da se Kostunica vadi i bezi od saslusanja peticijom,cim smo videli da od istrage u Kolubari nema nista i od istrage o prodaji organa trebali smo bre da izadjemo na ulice,da protestvujemo,a sada nasli da izlaze jer je bitniji general od toga? Puko narod! A na protest verujem nece doci na nivou Srbije 1000 ljudi!

Kako tebi objasniti da narod ne moze da zivi normalno ako ne zna gde su granice njegove zemlje, ako je zemlja okupirana...a onaj deo koji nije okupiran je pod marionetskom vlascu...kako objasniti da kada bi sada uzeo Svajcarsku i jebavao je 20 godina da ni oni posle toga ne bi imali sta da jedu i gde da rade.

Da bi imao normalan zivot, moras prvo zemlju da oslobodis.
POZ
 
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?


vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!:roll:
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!


Nemoj tako tebra, bitniji je Mladić. :roll:


koliko bese Adem siptar rece da ima mrtvih u grobnici.....60000000000000000000000000000000 siptara.........


Ako Bog da, biće i to.
 
A,šta bi sa "žutom" kućom i vađenjem organa srpskih
žitelja sa Kosova.
U koje evropske i svetske generalne remonte su ugrađeni !?
Zašto to nije spomenuto ?
Ali,ružno zvuči,pa pribegavate selekciji......!?
 
retrdirana nacija...i treba da nestanemo ....

I nestacemo ,na dobrom smo putu zahvaljujuci ovim guzonjama koje nas vode.Evo jutros slusam Austrijske vesti na tv i pricaju kako je uhvacen najveci zlocinac posle drugog svetskog rata,koji je pobio 8000 balija,tako da smo u njihovim ocima zlocinacka nacija,a mogu zamisliti sta Britanci,Ameri sernjaju na njihovim tv stanicama,a nema vecih zlocinaca na zemlji od njih samih.Sinoc nam izislo 100 protestanata zbog hapsenja naseg generala,pa zar smo mi narod kada dozvoljavamo tim reterdima poput djelica da nam kroje odelo.
 
Kako tebi objasniti da narod ne moze da zivi normalno ako ne zna gde su granice njegove zemlje, ako je zemlja okupirana...a onaj deo koji nije okupiran je pod marionetskom vlascu...kako objasniti da kada bi sada uzeo Svajcarsku i jebavao je 20 godina da ni oni posle toga ne bi imali sta da jedu i gde da rade.

Da bi imao normalan zivot, moras prvo zemlju da oslobodis.
POZ
Upravo je to pogresna politika. Upravo je to vodjenje velike politike i glumljenje nekog ludila. Oslobadjali smo za vreme 90ih pa nam se lepo vratilo,Srbi treba da cute i da gledaju kako iz ove situacije da izvuku nesto dobro,a ne da palamude!
pa zbilja...nikakvih protesta, nista...
cudan narod...a prije nekoliko dana anketa da vise od polovice nezeli, neodobrava hapsenje Mladica
ma bas ljude briga za to. Imaju pametnija posla!
A,šta bi sa "žutom" kućom i vađenjem organa srpskih
žitelja sa Kosova.
U koje evropske i svetske generalne remonte su ugrađeni !?
Zašto to nije spomenuto ?
Ali,ružno zvuči,pa pribegavate selekciji......!?

jesi ti naucio da citas? Sta pise pod dva?
 
Poslednja izmena:

Back
Top