User Friendly
Buduća legenda
- Poruka
- 25.037
Sta bi sa Kolubarom?
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?
vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!
Sta bi za TAcija i istragu o organima?
Sta bi o istrazi o smrti premijera i Kostunici?
Sta bi o izgradnji koridora 10?
Sta bi sa izborima i Tominim strajkom i obaranju vlasti?
Sta bi sa Telekomom i Zeleznicom?
Ucescu nasih vojnika u Nato misijama?
Sta bi o drugim aferama i gladnim i nezaposlenim ljudima?
Sta bi sa Kosovom?
vec ste zaboravili? Zato vi brinete o generalu koji umire i o dolasku pape!
HAdzica verujem da cekaju da ga uhapse kad se bude desavao neki veliki shit,kad opet budu nesto uprskali da narodu skenu paznju sa egzistencijalnih problema!




