Edi Rama šalje vojsku na albanske plaže

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.544
Ukoliko je neko bio na letovanju u Albaniji...Plaže su im stvarno prljave? Ne vode računa o tome?

Edi Rama šalje vojsku na albanske plaže, dobili specijalan zadatak pred turističku sezonu

Premijer Albanije Edi Rama poslao je vojsku da očisti obalu uoči predstojeće, kako se očekuje, bogate turističke sezone, piše briselski portal Euraktiv dodajući da u Albaniji i dalje ima problema sa odlaganjem otpada jer je prikupljanje na nivou opština sporadično, a nema ni postrojenja za recikciklažu.

On je dodao da je u neka priobalna područja poslata vojska, ali da je na stanovništvu da obale održava čistim.

"Biće to najčistija sezona zbog vanrednih poslova koji se svakodnevno obavljaju, ali i zbog finansijskih instrumenata koji priskaču u pomoć primorskim opštinama u kojima se stanovništvo tokom sezone uvećava. Ako su opštine čiste, na ljudima je da ne zagađuju", rekao je on.
 
Пренеси то свом Вучићу да нас не тера на шиптарске плаже...
Nitko Srbe ne tjera na siptarske plaze.
Koliko sam ja upoznat, gospodin predsjednik Aleksandar Vucic svakom stanovniku Republike Srbije pruza mogucnost mukte ljetovanja u Grckoj, ali dio naroda toliko je bezobrazan da ga cak i zbog toga proziva.
Obraz k´o djon.
 
Nitko Srbe ne tjera na siptarske plaze.
Koliko sam ja upoznat, gospodin predsjednik Aleksandar Vucic svakom stanovniku Republike Srbije pruza mogucnost mukte ljetovanja u Grckoj, ali dio naroda toliko je bezobrazan da ga cak i zbog toga proziva.
Obraz k´o djon.
kad nece srbija da kupi nekoliko grckih ostrva pa da imamo svoju teritoriju

da naprave aerodrom i gomilu letovalista i prodavnica
 
опен балкан плаже су 90% у Албанији...
Koliko je meni poznato, SNS svake godine normalnim gradjanima omogucava brz put u Grcku, mnogima cak i mukte.



Screenshot 2022-05-26 114052.jpg


:heart2: :heart2: :heart2:
 
Koliko je meni poznato, SNS svake godine normalnim gradjanima omogucava brz put u Grcku, mnogima cak i mukte.



Pogledajte prilog 1160063

:heart2: :heart2: :heart2:
Ne, Vucic trazi da gradjani letuju u Srbiji, a posto nema more..ovo za Grcku je vise jer zna da Srbi tamo najvise vole da letuju, pa da se dodvori i svi kazu da je on ipak dooobar! Mada, jedan predsednik ne bi trebalo ni da komentarise ko ce gde da letuje!
 
vidis za tu necistocu mi se niko nije zalio...doista nije mnogo od mojih poznanika ni bilo...
opet ne mogu da zamislim u kakvom je stanju to kada treba vojska da se salje da ocisti i apeluje se na odrzavanje :roll:
Vojska u svim normalnim drzavam sluzi za takve vanredne situacije, ne samo da brani zemlju
Albanija nije zemlja koja ima prijateljski stav prema Srbiji, vec naprotiv i zbog toga nikad ne bih otisla tamo
 
Vojska u svim normalnim drzavam sluzi za takve vanredne situacije, ne samo da brani zemlju
Albanija nije zemlja koja ima prijateljski stav prema Srbiji, vec naprotiv i zbog toga nikad ne bih otisla tamo
ne bih ni ja...nego sve i da zaobidjemo politiku nije mi jasno koliko to prljavo moze da bude da trebaju ekstra mere i da se apeluje na odrzavanje...
 
I meni je Albanija van vidokruga u turističkom smislu. I to je legitiman stav iz kojih god razloga je takav. Ni ja ni vi ne idete i to je naš izbor. Ali neki ljudi idu i za njih je tema.
Ovo je pdf "Putovanja" a tema je prljave plaže koliko vidim :lol: Ne bi bilo loše da se držite te teme i ne mešate politiku.
pa ne znam..meni je to vrlo povezano..kao sto je povezana nestasica gasa sa ratom u ukrajini
dodje rama u srbiju i provovira dronovoma u sred beograda, a mi onda kao idemo na yebeno albansko more i dizemo im turizam
 

Back
Top