ebote, sprzice nas sunce......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Kazu danas , da naucnici predvidjaju vec kroz 100 godina , a verovatno i mnogo ranije,
opake promene klime u svetu.............

Teske sushe , poplave, uragane.....cuda svakakva......

I sto je najgore, pandemije raznih nepoznatih bolesti, koje ce mutirati takvom brzinom , da ce borba biti veoma teska....who is the winner?? MAN vs VIRUS

Sve to povlaci , zbog nedostatka lekova, i hrane, velike nemire, paniku, masovnu histeriju....

Razvijene zemlje se zatvaraju u svoje zidine, a ostatak sveta, izvan tzv. ZLATNE MILIJARDE.... ostaje na milost i nemilost klimi i bolestinama..

Nazalost, kako sad stoje stvari, Srbija je izvan te ZLATNE MILIJARDE....Nadam se da cemo uskociti u neki zakasneli vagon....

Da li , kroz tu prizmu kataklizme , koja je sve, samo ne SF horror, pomalo smesno deluju price o : Korupciji, privatizaciji, ustasama, shiptarima, Mladicu, Kara dzicu, Hagu, svetskoj zaveri, ocuvanju identiteta, ............

Kakve smo mi budale :p :p :p
 
Stvarno? Poplave, bolesti, ratovi, ZLATNA MILIJARDA !!!
Da, bash uzasno zvuchi...
Pogledas novine, otvorish istoriju, odgledash filmove (da neispadne da se koristim filmom 5-ti element, ali znali smo to i bez njih)...i shta vidish...stotine godina uzasa
gdje ljudi masovno bivaju zaklani, nabijeni na kolac, oguljeni,otrovani gasom, trpani u logore, vjeshani, strijeljani, bolesni od''raznih chudnih''virusa, umiru zbog nuklearnih katastrofa, vjere i politichkog opredeljenja, teritorije...pa tek onda katastrofe prirodne zemljotresi, poplave, zima...pa silna zagadjenja...i onda, molim te reci mi shta je sad novo..hm...mozda je novo da ce se sve to desiti u kracem roku...ha ha ha, a ta zlatna milijarda, je neki novi pojam, jel'...I shta smo ljudi bitni u svemu tome...Ma, daj...
 
Unapred se izvinjavam moderatorima i ostalim velikanima ovog foruma
Ali ova tema je tako glupa da sam morao da odem off topic
Čisto da ne traćimo dragocen prostor na serveru baš skroz za džabe.
Majku mu ima li mozga ova lutkica, bar malo
Ili je na pejotli, meskalinu ili angel's dustu, jebemliga
Ovo su trenutci kada se zaključam u toalet, stavim lice u šake i tiho jecam "zašto ja, zašto ja..."
 
billy_THE_kid:
Kazu danas , da naucnici predvidjaju vec kroz 100 godina , a verovatno i mnogo ranije,
opake promene klime u svetu.............

Teske sushe , poplave, uragane.....cuda svakakva......

I sto je najgore, pandemije raznih nepoznatih bolesti, koje ce mutirati takvom brzinom , da ce borba biti veoma teska....who is the winner?? MAN vs VIRUS

Sve to povlaci , zbog nedostatka lekova, i hrane, velike nemire, paniku, masovnu histeriju....

Razvijene zemlje se zatvaraju u svoje zidine, a ostatak sveta, izvan tzv. ZLATNE MILIJARDE.... ostaje na milost i nemilost klimi i bolestinama..

Nazalost, kako sad stoje stvari, Srbija je izvan te ZLATNE MILIJARDE....Nadam se da cemo uskociti u neki zakasneli vagon....

Da li , kroz tu prizmu kataklizme , koja je sve, samo ne SF horror, pomalo smesno deluju price o : Korupciji, privatizaciji, ustasama, shiptarima, Mladicu, Kara dzicu, Hagu, svetskoj zaveri, ocuvanju identiteta, ............

Kakve smo mi budale :p :p :p

Ej billy ja tebe u stvari mrzim :lol:
Ne stvarno, mrzim te i sa lol i bez lol - lol je iz fazona.
Mislim da si ti najgo... ali to nije tema.
Zašto uopšte hoću da odgovorim na tvoju temu onda?
Hoću, može mi se - pa šta!

Ako pogledam u istoriju ove planete, ona kaže da je svet nastao pre 4,6 milijardi godina i to je vremenski period koji ja ne mogu ni da zamislim. Sam početak evolucije čoveka, koliko je nama poznato kreće još tamo negde oko 20 miliona godina unazad. Promene o kojima govoriš su nemoguće u narednih 100 godina, to je jako smešan interval u odnosu na celokupan proces razvijanja... Pogotovo što je većina zaključaka doneta na osnovu pretpostavki koje mogu ili ne moraju da budu tačne.
Ja mogu samo da ti kažem jednu jako izvesnu tvrdnju koja se tiče budućnosti - moj ljudski vek neće trajati ni sledećih 80 godina.
Za sledećih 150 ne samo da će da poumiru moja deca već i moji unučići i to ako im se sreća osmehne.
Tako da mi je razmišljanje koje propovedaš krajnje banalno.
 
Za sledećih 150 ne samo da će da poumiru moja deca već i moji unučići i to ako im se sreća osmehne.
Tako da mi je razmišljanje koje propovedaš krajnje banalno.



Ma da....ko hebe praunuke :p
Oni su samo deca tvojih unuka........koje obozavas, ali,boli te da li deca da im riknu..

U stvari , oni su samo unuci tvoje dece, koju volis najvise na svetu, ali te zabole, da li bi im bilo tesko ako im unuci riknu.....

Ma, vazno da ti prozivis svojih 80.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top