ebote, sprzice nas sunce......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
da ali ti nisi taj lik ti si neki drugi o kome se svašta priča po forumu :lol:
ccc kako te bre nije sramota da radiš take stvari?
zgrozila sam se kad sam čula...
Stvarno ti nije neka fora, ali stvarno...
Da sam na tvom mestu, ja bih napravila nov nalog i krenula iz početka u strahu da me opet ne provale :lol:
I nemoj sad da mi mudruješ tu - kao ne znaš o čemu pričam, kao tebi je tema o zvezdama i sav si zabrinut za opstanak čovečanstva...
Ma važi.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
EBOTE SPRZI TJE NAS SUNCE !!! EBOTE NAUCHNICI PROVALILI JOSH JEDNU SJAJNU ZVEZDU
10 JACHU NEGO SUNCE EBOTE !!! PROGUTATJE NAS CRNA RUPA EBOTE !!! HALEJEVA
KOMETA SE PRIBLIZAVA EBOTE !!! NEMA NAM SPASA UGASITJE SE SUNCE ZA 3000 GODINA!
EBOTE SHTA CHINITI DA NASHI PRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRAPRA UNUCI PREZIVE !!!

E B O T E KAKO PREZIVETI E B O T E !!!!

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.038
billy_THE_kid:
Kazu danas , da naucnici predvidjaju vec kroz 100 godina , a verovatno i mnogo ranije,
opake promene klime u svetu.............

Teske sushe , poplave, uragane.....cuda svakakva......

I sto je najgore, pandemije raznih nepoznatih bolesti, koje ce mutirati takvom brzinom , da ce borba biti veoma teska....who is the winner?? MAN vs VIRUS

Sve to povlaci , zbog nedostatka lekova, i hrane, velike nemire, paniku, masovnu histeriju....

Razvijene zemlje se zatvaraju u svoje zidine, a ostatak sveta, izvan tzv. ZLATNE MILIJARDE.... ostaje na milost i nemilost klimi i bolestinama..

Nazalost, kako sad stoje stvari, Srbija je izvan te ZLATNE MILIJARDE....Nadam se da cemo uskociti u neki zakasneli vagon....

Da li , kroz tu prizmu kataklizme , koja je sve, samo ne SF horror, pomalo smesno deluju price o : Korupciji, privatizaciji, ustasama, shiptarima, Mladicu, Kara dzicu, Hagu, svetskoj zaveri, ocuvanju identiteta, ............

Kakve smo mi budale :p :p :p

A ja sam cuo da ce se spustiti djinovski **** i iskarat sve zene. :lol:

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
c005.gif
ehehehehhe Blues Man

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.