Ebem ti zivot

Џорџи

Srebrna tastatura
Poruka
241.411
E da ne poverujes..odem sad na fejs onako bzvz..ne koristim ga uopste reko da postavim neki mix..i ladno mi izadje mala slika bivse ribe..i kao osoba koju mozda poznajete..e al sam se iznerviro..znaci od zilion korisnika kako bas ta da mi izadje u pm i sto je najgore bre uopste je ne poznajem..au pm
 
E da ne poverujes..odem sad na fejs onako bzvz..ne koristim ga uopste reko da postavim neki mix..i ladno mi izadje mala slika bivse ribe..i kao osoba koju mozda poznajete..e al sam se iznerviro..znaci od zilion korisnika kako bas ta da mi izadje u pm i sto je najgore bre uopste je ne poznajem..au pm

imate zajednichke prijatelje...kako vas ne smori taj fb
 
E da ne poverujes..odem sad na fejs onako bzvz..ne koristim ga uopste reko da postavim neki mix..i ladno mi izadje mala slika bivse ribe..i kao osoba koju mozda poznajete..e al sam se iznerviro..znaci od zilion korisnika kako bas ta da mi izadje u pm i sto je najgore bre uopste je ne poznajem..au pm

Kako bih to plastično objasnio:

Time-Person-of-Year-JPEG-2.jpg
+
gasoline-tank.jpg
=
google-searchhappiness.jpg
 
Negde sigurno imaš njenu email adresu, pa je fb sam pretražio! :mrgreen:
Mene tako našla bivša koleginica!

To je fora sto nemam ovo mi nije profil s imenom nego s ovim nikom za zaebanciu..mislim nikad mi nije ni bila ponuda da nju ubacim na osnovu mail adrese..pa reko de bas ona da izadje nije ni imala profil kolko znam..i tamo sve meni nepoznati likovi pa me i to zacudilo ko su ti ljudi ne bi valjda svakog prihvatila bzvz
 
E da ne poverujes..odem sad na fejs onako bzvz..ne koristim ga uopste reko da postavim neki mix..i ladno mi izadje mala slika bivse ribe..i kao osoba koju mozda poznajete..e al sam se iznerviro..znaci od zilion korisnika kako bas ta da mi izadje u pm i sto je najgore bre uopste je ne poznajem..au pm

Ti očekivao neku novu, kad ono stara, ae da saosećamo sa tobom i plačemo :rida:
 
E da ne poverujes..odem sad na fejs onako bzvz..ne koristim ga uopste reko da postavim neki mix..i ladno mi izadje mala slika bivse ribe..i kao osoba koju mozda poznajete..e al sam se iznerviro..znaci od zilion korisnika kako bas ta da mi izadje u pm i sto je najgore bre uopste je ne poznajem..au pm

june se loži na bivšu, june se loži na bivšu, june se loži na bivšu!
 

Back
Top