E SAD STE ME IZNERVIRALI

Gazdarica:
Iskreno, ne bi bilo fer, ali ja bih joj to precutala i ozenila se(kako ovo "ozenila" blesavo zvuci)...
Kad ova druga shvati to, valjda ce odustati...
A, ako i ne odustane, a Renate nesto pocne da sumnja, sve bih negirala... Rekla bih joj da je to neka bivsa djevojka, koja je poludjela od ljubomore, pa hoce da mi napakosti, sto sam je ostavila...

Moguce da moguce.Imam zelju za mirnom lukom.Ali ali talasi mi zatvaraju vidik.I pred ciljom ostadoh da plutam.I vecno da molim i okeanom lutam.
 
ne mogu da verujem da nisu tvoje...
ukoliko stvarno nisu, to ti je dokaz da covek mora da zna sa kim prica...pa makar on i bio nepoznata virtuelna licnost sa neta
u stvari sto ti je tesko da otvoris mail negde i da se registrujes
 
d1:
ne mogu da verujem da nisu tvoje...
ukoliko stvarno nisu, to ti je dokaz da covek mora da zna sa kim prica...pa makar on i bio nepoznata virtuelna licnost sa neta
u stvari sto ti je tesko da otvoris mail negde i da se registrujes
Kao prvo prepucavam se sa tobom dva dana neznam zasto.Neko te je ljudcki zajahao ovde na forumu a sve vreme krivis mene.I sta ocekujes da kazem ja sam.Nemogu reci ono sto necinim.Sem toga imam svojih razloga zasto se nisam prijavio i zasto necu.Kao sto sam rekao za par dana vise necu uopste posecivati forum.Jer putujem na posao sada sam na odmoru.Nazalost moj zivot nije bajka pa da se zanosim svaki dan.vec moram da radim i to 16-18 sati dnevno.pa nemam vremena ni da spavam.Eto to je razlog cemu se uclaniti sada pod imanom marsovac kada za 6 meseci kada ponovo se vratim ovde kuci niko me se nece ni secati na forumu.Nemam razloga da te cimam.I zato me se otkaci.
 
Marsovac.:
Gazdarica:
Marsovce, ako te kad put slucajno nanese u Banjaluku, bice mi drago da te upoznam...
Hvala ti veruj i mani.Nikada nisam birao ljude i nikada nisam pravio razliku.Mozda sam zato iskusio ono sto neki nece ni za citav zivot.Imam veru u ljude.I uvek slepo verujem i kada vidim da me lazu verujem da je opravdano.I zato u toj slepoj veri da nepovredim druge ljude kao sto oni povredjuju mene.Zapetljam se u sopstvene lazi.i izgubim srecu.neznam zasto ali slepo verujem da me samo ti ovde mozes shvatiti. :(
ako sam te bar na tren utjesila, ili ti cak barem djelic pomogla, vec sam sretna...
 
Gazdarica:
Marsovac.:
Gazdarica:
Marsovce, ako te kad put slucajno nanese u Banjaluku, bice mi drago da te upoznam...
Hvala ti veruj i mani.Nikada nisam birao ljude i nikada nisam pravio razliku.Mozda sam zato iskusio ono sto neki nece ni za citav zivot.Imam veru u ljude.I uvek slepo verujem i kada vidim da me lazu verujem da je opravdano.I zato u toj slepoj veri da nepovredim druge ljude kao sto oni povredjuju mene.Zapetljam se u sopstvene lazi.i izgubim srecu.neznam zasto ali slepo verujem da me samo ti ovde mozes shvatiti. :(
ako sam te bar na tren utjesila, ili ti cak barem djelic pomogla, vec sam sretna...

Jesi veruj mi da jesi.Ipak mislim da je ovaj Bog i mene pogledao i ona JE SHVATIA I OVAJ RAZLOG moga nezadovoljstva.Juce mi je bilo tesko i zaista si mi pomogla.Samo neshvatam sta ovde pojedinim ljudima znaci da se potpisuju u ime koje ja koristim,I zasto su se pojedinci nakacili na mene.Ti si stvarno super i nemoj sebe da nalazis u onim.Pojedinci
 
Ne bih da upadam usred diskusije ali moram da pitam, ko si ti i ko upada u tvoje ime "gost"? Mene to strasno zbunjuje pa moram da izigravam detektiva da "prepoznajem" po stilovima i to me zamara... :shock:
Zasto ne izaberes jedan "mali" nick, pa budes napr. GOST X... uvek...ili marsovac...uvek
 
mishica:
Ne bih da upadam usred diskusije ali moram da pitam, ko si ti i ko upada u tvoje ime "gost"? Mene to strasno zbunjuje pa moram da izigravam detektiva da "prepoznajem" po stilovima i to me zamara... :shock:
Zasto ne izaberes jedan "mali" nick, pa budes napr. GOST X... uvek...ili marsovac...uvek

Misice rekao sam zasto vec par puta.Nije problem u meni.Problem je sto se neko je be (s oprostenjem)preko mojih ledja.Pa me napadaju i prozivaju.
 
Znas, ne moze niko da ti ukrade nick "gost", marsovac je u redu, samo nemoj da zaboravis da ga upises...uvek...tako nece biti zabune. I ja sam naletela na jedan nick "mishica-gost" i nije mi bilo bas svejedno u pocetku, posle sam pomislila da me ovde neki ljudi vec poznaju i da ce ZNATI da to nisam ja, ako samo malo obratis paznju videces da mnogi ljudi i ne moraju napisati nick da bi se "prepoznali"...znas , svi mi gresimo i to uvek na isti nacin, meni to odmah upadne u oci :roll: Jel? Eto, po tome ces mene "naci" i po "di"...
 
marsovac:
mishica:
Ne bih da upadam usred diskusije ali moram da pitam, ko si ti i ko upada u tvoje ime "gost"? Mene to strasno zbunjuje pa moram da izigravam detektiva da "prepoznajem" po stilovima i to me zamara... :shock:
Zasto ne izaberes jedan "mali" nick, pa budes napr. GOST X... uvek...ili marsovac...uvek

Misice rekao sam zasto vec par puta.Nije problem u meni.Problem je sto se neko je be (s oprostenjem)preko mojih ledja.Pa me napadaju i prozivaju.

Ne razumem :?: :!: :shock:
A sto se ti (marsovac) jednostavno ne registrujes :?: :?: :?:
 

Back
Top