Quantcast

e, sad sam preterao...

Cheersy

Domaćin
Poruka
4.494
Ma daj.....ko da imas nesto pametnije i zabavnije da radis:mrgreen:
...dosao je tiho...i otisao u legendu....:lol:
a sta, i Parka se odjavila....vidis ti to
dosta ljudi koji su bas bili ovde i redovno postovali...vise ne dolazi
to me potseti da pitam sta bi sa Veselom i zasto vise nikako ne dolaze Struja i Trachara
sa podforuma film i video je otisao PajO....malo kurchevito, ali bas zabavno dete...

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
cudo kako mnogi licno dozivljavaju forum....za dezurne zabavljace bih zadnje pomislila da im je bitno da li su tu ili ne...nevidim zasto bi se donosile odluke da se ode ili ne ode niti da se oko toga lupa glava...pa ako zelis da ti prodje vreme na ovaj nacin, utrosi ga, ako ne utrosi ga na drugi....pa nije ovo cigara da se bez nje ne moze.....

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.331
e, sad... sto bi nas narod rek'o: da je moja baba imala onu stvar, bila bi mi deda... dosadna je bila skroz, jeste... ne volim ja kad se tako 'takticki nadmudruju'... i jedni i drugi imaju majstore koji mogu da rese sve, a oni dave onu loptu za medalju... barselona me sinoc podsecala po malo na arsenal od prosle godine... sa onim cuvenim dodavanjem oko 16... i sa menjanjem strana koje apsolutno ne vodi nicemu... polufinale, ulog je veliki... pa i da ih razume covek... i uopste me ne bi iznenadilo da barselona izbaci mancester na old trafordu... razmahace se ronaldo i drugari... mislim da anri, mesi, eto umeju da iskoriste to...

∞  

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
...shto bi moja pokojna baba rekla, e bash sam usr'o motku...:oops:
...bash sam se zapitao jednom kad sam video neku urmashicu da odlazi sa foruma, kao pa gde ide i zashto bi' otishla odavde, e trebalo mi je malo vishe vremena, ali sam i ja skapirao...i kao shto kazze naslov.... odoh, navuk'o sam se...
...ovo ja kao raskidam s' krstom...a, jednom sam i sa nekom ribom raskinuo tako, sa iskrenim rechima " odlazim, volim te, ali me chinish loshim,...loshim prema sebi i drugima, samo sam tebi ostao dobar "
...nije mi sve jedno, navik'o sam da dolazim ovde, ali moram sebi da dokazzem da mogu...a, ostavljam i cigare...:mrgreen:
...a, kako vi to radite, mislim na rastanke...?
...e, volim vas sve koji ste mi se svideli...:heart::heart::heart:
prdno sam

Maslachak

Poznat
Poruka
9.303
e, sad... sto bi nas narod rek'o: da je moja baba imala onu stvar, bila bi mi deda... dosadna je bila skroz, jeste... ne volim ja kad se tako 'takticki nadmudruju'... i jedni i drugi imaju majstore koji mogu da rese sve, a oni dave onu loptu za medalju... barselona me sinoc podsecala po malo na arsenal od prosle godine... sa onim cuvenim dodavanjem oko 16... i sa menjanjem strana koje apsolutno ne vodi nicemu... polufinale, ulog je veliki... pa i da ih razume covek... i uopste me ne bi iznenadilo da barselona izbaci mancester na old trafordu... razmahace se ronaldo i drugari... mislim da anri, mesi, eto umeju da iskoriste to...
da, da.
samo bi na momente zasijali.
a bili su davez.

mada sam navijala za manchester, iskreno, bilo mi je drago kad je onaj promashio penal.
ali opet, da ga je ubacio, mislim da bi tekma imala potpuno drugi tok. :D

gost 107590

Buduća legenda
Poruka
42.249
ja nisam pros'o tu fazu, svega mi... pa ja, da ne dolazim ovde, ne bi' preziveo... sta bi' ja bez vas, dobri ljudi? u tom slucaju bi' mi ostao jedino moj prijatelj Koki, da mi svojom harmonikom i trilerima razgaljuje srce u dugim, tuznim nocima... sve dok ga baki ne bi odvela... kad jednom shvati i prestane da se necka... a, ono... nesto razmisljam... ako neko stvarno 'oce da ode, valjda mu ne treba mu publika... ni dok holideju nikad nije trebala publika... samo zalazak sunca...
E nije lepo da matori ljudi placu...ali na ovo cu stvarno zaplakati...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.