dežurno zvocalo
Elita
- Poruka
- 22.606
Vidim ja danas najavu na RTS1 da će Dinkić da bude gost u nekoj emisiji
...naravno ne smem ni da gledam
...jer svako gledanje tako nečega, može da dovede do toga da čovek dobije rak na mozgu,poučena već gledanjem nekih njegovih izlaganja od kad su ga najurili sa mesta ministra......on čovek priča kao da dana jednog jedinog nije bio na vlasti
....pa jel (ne samo on nego većina tih političara) misle da smo mi svi poludeli i da su nam svrake popile mozak i da ćemo mi da progutamo tu spiku o šatro brizi o ljudima,regionima,državi....pa mi svakog dana živimo tu njihovu ‚‚brigu‚‚ o nama...eto ja sad ne mogu da nastavim da pišem jer sam se iznervirala
....pa vas pitam da li ima još onih koji mogu tu priču da progutaju k'o ćurka kukuruz? 
...jer svako gledanje tako nečega, može da dovede do toga da čovek dobije rak na mozgu,poučena već gledanjem nekih njegovih izlaganja od kad su ga najurili sa mesta ministra......on čovek priča kao da dana jednog jedinog nije bio na vlasti
....pa jel (ne samo on nego većina tih političara) misle da smo mi svi poludeli i da su nam svrake popile mozak i da ćemo mi da progutamo tu spiku o šatro brizi o ljudima,regionima,državi....pa mi svakog dana živimo tu njihovu ‚‚brigu‚‚ o nama...eto ja sad ne mogu da nastavim da pišem jer sam se iznervirala
....pa vas pitam da li ima još onih koji mogu tu priču da progutaju k'o ćurka kukuruz? 

