e ovo vam je jedna budala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obersturmfuehrer:
Velko Milkovic - pronalazac :)

na njegovom sajtu http://www.veljkomilkovic.com ima raznih smejalica, a jedna od zanimljivijih je:



ovo uopste ne bi bilo nesto posebno da se njegovo ime nije provlacilo i po dnevnim novinama, i na radio i tv i slicno....


Priznajem da je smejurija šta čovek radi ali sa druge strane one nešto pokušava
u odnosu na druge koji samo kritikuju...Tipično srpska posla...NERAZUMEVANJE..
 
@Psihologue

Da ima imalo naucne osnove u njegovim blabetanjima, znaci imalo...Izmenuo bi celi svet a on postao bogatiji od sviju redom sa Forb-sove liste...

A ovako, nista naucno demonstrirano i dokazano, samo bruka sebe i svoju naciju po wikipediji..
Zar taj blentov da se nadje zajedno sa N.Teslom ?? Ma daj, molim te....
 
Oximoron:
Chekaj,a rupa u dasci za wc sholju?mogli bismo o tome?

Mislis ono da izmislimo kako shitovi kroz rupe (crne) da brze isceznu?
Vazi, Veki ce nam biti test-shit...
Napravi potrebne proracune, ja cu se latiti ing poslova a kad zavrsimo, stavimo Vekija i njegove radove u superWC solju i pustimo vodu...Ako budes dobro proracunao, nece zavrsiti u kanalizaciji, (da tamo braon jahtama i pacovima naprdjuje svoje ideje, nego u nekoj crnoj rupi da ode forever...:)
 
Angelico_Payne:
Погелдао сам сајт онако овлаш, и морам да признам да има неких чудних ствари у вези њега, али сетите се да се генијалност често граничи са лудилом... тако да је можда он прекорачио преко те границе.. гледао сам онај патент за испумпавање воде, и има смисла, али .. онај антигравитациони, где седиш и пумпаш....хмм игром случаја се разумем у гравитациону квантну механику, па и нисам баш сигуран, да је то ефикасан начин за прављење летилице са -V векторским потиском...,

баш ме занима како сте чули за њега..?? јер да није било овог топика, ја богами никад не би чуо...

Nikad cuo za gravitcionu kvantnu mehaniku, mislim sta pricas bre? Razumes se u granu nauke koja nepostoji, ja sam mislio da je zapravo teorija kvantne gravitacije i to uopste nema veze sa ovim "cikom" jer se ta teorija bavi povezivanjem TR i kvantne teorije. :confused: :mad:

Mislim sta reci, jos kada sam dobio mail za saradnju i razmenu linkova ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top