e ovo vam je jedna budala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Morao sam da se priljucim forumu jer znam i ja nesto o doticnom.
Upoznao sam ga i imam par njegovih knjiga. Imam utisak da se jako dobro zabavlja.
Mogu da kazem da nije ni na nivou petog razreda osnovne. Zasto to kazem?! Recnik mu je, sto se moze videti iz knjiga ali i sa sajta toliko "misteriozan" i toliko je sve naivno da je to stvarno kinacki.
Vecina stvari je puna mastanja, kao kod jednog deteta. Tripuje o laserima iz praistorije, "atlantidi" u panonskoj niziji gde je nastalo prvo pismo, a njegova knjiga "Svet misterija" je poput onoga "kako mali Perica zamislja ..."

Slazem se da neko mora da kaze "CAR JE GO"
 
Jooo bruka ! Jes da se ja bas nesto i nerazumem u ove pronalaske al brate da procitate delove sa sajta da se upis*te od smeha ! Pazi sad ovo na njegovoj alternativnoj strani tekst kako bi trebalo povesti turiste u obilazak tvrdjave i ostalih sran*a :

Na području Srema, pa i šire tragalo bi se za ostacima indicija ili legendi o nestaloj civilizaciji - sve to kroz razgledanje i razgovore bez ikakvih iskopavanja. (PA DA NECE MOZDA TURISTI DA KOPAJU DA BI NASLI IZGUBLJENU CIVILIZACIJU)

Pa posle malo teksta sledi i ovo :

Pored dobrih strana, svakako nameću se i loše - kroz rizik usled mogućih susreta na terenu sa problematičnim osobama, tako da se ne mogu isključiti stresne situacije, povrede i drugo.
Zato bi svaki posetilac morao biti svestan i izvesnog rizika uz sopstvenu odgovornost. (DA OVO PROCITA NEKI STRANAC KOJI TREBA DA DODJE DA OBIDJE TVRDJAVU I TUNELE NEBI NI DOSAO POSLE OVAKO OHRABRUJUCEG TEKSTA)

A o ovome sto sledi bolje ni da nepricam nista :

Međutim, bilo je pokušaja krađe i zloupotrebe ovog projekta od strane bizarnih tipova sa kojima i nadalje treba da se bave policija i psihijatrija uz obaveznu doping kontrolu. (MISLIM SA RECI ! OD SAD SVAKI TURISTA I "BIZARAN TIP" MORAJU NA DOPING KONTROLU PRE NEGO STO UDJU)

Evo malo i da uzivate sa strane misterije tvrdjave :

"PETI" neman sa Petrovaradinske tvrđave - ... "Turski specijalci" su krišom u najcrnjoj noći u vrećama doneli mladunčad velikih gmizavaca (zmije, guštera i dr.). (PAZI SE GUSTERAI SPECIJALACA NAROCITO HE HE)

Ma ima i jos al me mrzi da citiram ! Aj sad malo vi nadjite nesto !
 
Da vam malo pojasnim ovaj predhodni tekst kako bi ga bolje razumeli.

Tip tripuje da bude turisticki vodic. Nacrtao je panoramsku sliku Petrovaradina i Novog Sada kako bi turistima dao novi prikaz objekata. TO JE TAKODJE ZASTITIO!

Problematicne osobe??? Ja sam takodje isao kroz podyemlje i uvek sam sretao prijatne ljude i klince sa kojima sam dalje isao zajedno.

ZLOUPOTREBA OVOG PROjEKTA je od likova koji su ranije (ne znam sta je sa njima sada) bili okupljeni u nekom drustvu koje se zvalo Drustvo za istrazivanje Petrovaradinske tvrdjave ili tako nesto. Problem je sto su se oni kao i nas Veljko puno bavili podzemljem.

Sta je tu u stvari problem. I jedni i drugi kontaju da je podzemlje NJIHOVO. Ali ni ti se stvar ne zvrsava. Pojavio se jos jedan lik koji takodje ima sajt sa slikama KATAKOMBI: http://www.petrovaradin.atw.hu
Svi oni kontaju da znaju nesto o tvrdjavi i podzemlju.

A sta kazete na sajt: http://www.peterwardein.com ?
 
Joo ljudi ! Danas ja nesto sedim u sobi kada moj cale poceo da prica o nekom linku na televiziji koji pravi neke cudne masine bla bla itd... to meni nije bilo tako zanimljivo da nisam skontao da se radi o starom dobrom VELJKU ! Moj cale poceo da prica kako je lik napravio neku spravu koja je bolja od perpetomobila i da proizvodi neku energiju ! Da vidite kada sam ja poceo da se cepam !
 
Vidim da se sajt http://www.peterwardein.com posecuje preko ovog foruma! Veoma zanimljiva diskusija.

Dodao bih i ja nesto o sajtu http://www.veljkomilkovic.com. Primetio sam nekoliko fotografija, rayglednicu i jedan plan podzemlja na pomenutom sajtu koje su bez odobrenja "skinute" sa mog http://www.peterwardein.com.
Postavljam pitanje: Kako je moguce da neko skine sadrzaj sa mog sajta, postavi ga na svom a onda ga zastiti od kopiranja bez njegove predhodne saglasnosti?

I ja sam imao priliku da upoznam gospodina. Kako se i sam interesujem za Petrovaradin sreo sam se sa njim nekoliko puta. Kazu covek preko 40 godina istrazuje tvrdjavu. Nisam dobio nijedan jasan odgovor. Sve mu je prozeto nekom misterijom. Shvatio sam da jako malo toga zna a o nekim stvarima uopste nema pojma.
 
Stigao ja sinoc kuci i burazer mi kaze da je sreo Milkovica. Pitao ga je zasto vodim kampanju protiv njega na forumima. Kaze da je i dalje spreman na saradnju.
(na sajtu mu stoji poruka - Pozivam sve dobronamerne ljude, koji u mom radu i istrazivanju prepoznaju sebe i svoj interes, na saradnji i zajednicki rad - )

Ja jesam sam dobronameran ali u njegovom radu i istrazivanju ne prepoznajem sebe niti svoj interes a jos manje zelju za zajednicki rad pogotovo nakon necuvenog uzimanja sadrzaja sa mog sajta, postavljanja na doticni i "njihove zastite od koprianja".
 
Погелдао сам сајт онако овлаш, и морам да признам да има неких чудних ствари у вези њега, али сетите се да се генијалност често граничи са лудилом... тако да је можда он прекорачио преко те границе.. гледао сам онај патент за испумпавање воде, и има смисла, али .. онај антигравитациони, где седиш и пумпаш....хмм игром случаја се разумем у гравитациону квантну механику, па и нисам баш сигуран, да је то ефикасан начин за прављење летилице са -V векторским потиском...,

баш ме занима како сте чули за њега..?? јер да није било овог топика, ја богами никад не би чуо...
 
aj malo nauchne fantastike:
recimo da je chovek genije koji se zabavlja, mislim zamislite da je sve to shale radi hehe.
nekazem da je tako ali je mnogo zanimljvio ako se malo upustite u tu misao, kao chovek ima super smisao za humor i eto valjushka gluposti, cima one u patentnom zavodu i posmatra dokle sve to moze da ide itd.
moje mishljenje je da je tip flipnuo ali je ovo zanimljiva ideja za josh vishe smeha.pa zamislite koji su kreteni onda novinari koji o tome pishu meni je to smeshnije nego on jadnik(nevolim novinare). zahvaljujuci njemu nekima mozda postane jasno koji su tek ti novinari diletanti i dileje.hahaha
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top