E ovo se zove ispala

Ovo samo idiot moze da osmisli ovakvu glupost i da isprska tol'ko kesha da bi se obrukao na kraju , znaci moron .... umesto to da uradi ko sav normalan svet u 4 oka u nekoj kvazi romanticnoj atmosferi koju mora istrpi tih 2-3 sata i teraj brate....ako kaze da,super , ako kaze ne... izadjes elegantno iz veze kao da nista se nije ni desilo i cao !

A sto mi smesno sto se ceo muski rod nadje uvredjen, pa svi redom da brze bolje opljuju drroljetinu :rotf:

Da ga voli i hoce da se uda za njega, pristala bi, pa sve da je zaprosio sa plasticnim prstenom na sred sthale sa ovcama.
Dakle odbila bi ga i da je zaprosio kod kuce..i u cemu je problem?
Da lazno pristane pred svima, ovaj se smeje kao tele od srece, a ona posle kad ostanu sami kaze "E, da, salila sam se! Nisam htela da te blamiram, aj sad odhebi!"

Braco brate kad je pravo musko njemu ne trebaju znakovi..on pise zakon:lol:

:lol:. Ma daj breee :D. Nema to vise pravo musko ovo ono, svi su ugrozeni, mozes ili da igras kako drugi sviraju i da profitiras sto ja radim, ili da se boris protiv sistema sto ej besmisleno. Novo doba novo pravilo, seks vise nista ne znaci u tom domenu. Naravno imas ti i jos par normalnih devojaka, ali ovo ostalo.. zapitaj se samo koliko devojaka iz tvog okruzenja bi pristalo na takve perverzije, preko 90 posto siguran sam. One obozavaju takve zezancije sa alfama :mrgreen:.

:lol:. Ma daj breee :D. Nema to vise pravo musko ovo ono, svi su ugrozeni, mozes ili da igras kako drugi sviraju i da profitiras sto ja radim, ili da se boris protiv sistema sto ej besmisleno. Novo doba novo pravilo, seks vise nista ne znaci u tom domenu. Naravno imas ti i jos par normalnih devojaka, ali ovo ostalo.. zapitaj se samo koliko devojaka iz tvog okruzenja bi pristalo na takve perverzije, preko 90 posto siguran sam. One obozavaju takve zezancije sa alfama :mrgreen:.

Samo ti njima priredjuj takva ponizenja i bice sve u redu:mrgreen:

Samo ti njima priredjuj takva ponizenja i bice sve u redu:mrgreen:

hahaha :D. Pa ti znas gorgi da sam ja majstor rukovodjenja zenama :D. Ali sve je to generalno na silu, borba polova itd... A na kraju dana mi muskarci imamo mnogo stresnije iskustvo no one. Naravno tu je uvek jaca muska volja i naturalni bonusi na rukovodjenje divljim zverima ( godine stocarstva su dale svoj danak..). Ali opet istina je ona koja se nikako ne svija ni jednom muskarcu, pa cak ni onima na vrhu,

Back