e ovo je preterani gari :rumenko:

a, sta kaete?

  • lepo gradjen covek, umiljati ljubavnik

  • ma to je montaza, samo u spotu tako izgleda inace je feget


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
gluma na nivou, fantastichan autfit... sve u svemo lep jedan performans :heart:
eto, ona mu je dala sve, izvukla ga is blata takoretji, ali on opet eto prokleta dusha drvosecharska nema mira, uvek je tudje sladje pa je na kraju i prostitutke muvao i ostao bez svega, o zivote budalice jedna ona :rumenko:
sweeet :heart: & sad :(
 

Back
Top