E, ovako...

Ima. Možeš li glasati i menjati bilo šta u zemlji? Zašto se zamarati lažovima u politici? Maloletan si, posveti se ti zaljubljivanju, lepom životu koji imaš. Mani se ti posla za matore. Idi ljubi, pipaj, budi voljen i voli. Kakva crna politika...
Glasanjem se svakako ništa ne menja, već isključivo revolucijom, nego aj sad... da je ne huška tatko protiv mene jer sam poznat kao komunista, ja zato...a imam vremena za sve, svakako.

do 25-e me nije interesovalo nista oko politike

a kamoli u 15
Problem je što su sendvičari čudo, pa da joj otac ne zabrani, šta znam ja...
 
Glasanjem se svakako ništa ne menja, već isključivo revolucijom, nego aj sad... da je ne huška tatko protiv mene jer sam poznat kao komunista, ja zato...a imam vremena za sve, svakako.
I ja sam u tvojim godinama imao jake opozicione stavove prema vlasti generalno, ali sada znam da je to apsolutno suvišno. Drugo, nema razloga da vodiš političke razgovore sa devojkom. Treba da je nasmeješ, a ne da je udaviš smor pričama.
 
I ja sam u tvojim godinama imao jake opozicione stavove prema vlasti generalno, ali sada znam da je to apsolutno suvišno. Drugo, nema razloga da vodiš političke razgovore sa devojkom. Treba da je nasmeješ, a ne da je udaviš smor pričama.
Problem može biti u njenom ocu, čudni su ovi iz srpske nazadne sekte. Razumete? Da joj on ne zabrani, zbog toga, a ne zato što ja pričam o tome???

Ja nemam što da se svađam sa njom, naši su stavovi isti, i svakako da mi je širenje staljinizma trenutačno poslednja stavka.
 
Problem može biti u njenom ocu, čudni su ovi iz srpske nazadne sekte. Razumete? Da joj on ne zabrani, zbog toga, a ne zato što ja pričam o tome???

Ja nemam što da se svađam sa njom, naši su stavovi isti, i svakako da mi je širenje staljinizma trenutačno poslednja stavka.
Ne može joj zabraniti ako ne zna tvoje stavove. Ali ne kapiram zašto bi njen otac tebe pitao o političkom opredeljenju kad to realno nije nešto o čemu bi neko pričao sa tobom :D
 
Zato što me zovu deca i profesori crveni naučnik, i to su sigurno svi čuli. Čuće nekad nešto sigurno taj sendvičar, pa će da me izjebbe za bezveze.
:lol:

Da nisi permutovao nešto u uvodnom postu?
Imaš 15 god.malopre se registrovao da zajednički razrešimo probleme i još se plašiš da ' sendvičar' ne čuje za tebe? 🤔
 
Ma, samo lagano, samo kulijana. Fokusiraj se ti na nju.
To ja i hoću, nego da mi ne pomuti planove ovaj zbog rekoh već čega.

:lol:

Da nisi permutovao nešto u uvodnom postu?
Imaš 15 god.malopre se registrovao da zajednički razrešimo probleme i još se plašiš da ' sendvičar' ne čuje za tebe? ?
Nije da se plašim nego ajde da čujem raju.
 
Ima jedna devojčica (oboje imamo 15 godina) koja mi se dopada. Međutim, postoji jedan problem. Njen otac je član SNS-A. Da li bih trebao da zanemarim ovo, i da joj priđem, ili ne?
Ja mislijo neka neobjavljena 'njiga Teta Mire...

Vidi, ako ti je tata glasao za GOSPODINA Djilasa onda možete da se družite.
Znaš, GOSPODIN Djilas i ŹVALJA su sad u fazonu.
Trajaće ko ta vaša ljubaf sa 15 godina.

Jako je važno šta kažu drugari kakva je - nit dupeta nit sisa, sve bez veze, ništa ko na filmu sa tetama...
 
Ima jedna devojčica (oboje imamo 15 godina) koja mi se dopada. Međutim, postoji jedan problem. Njen otac je član SNS-A. Da li bih trebao da zanemarim ovo, i da joj priđem, ili ne?
izdrzi dok ne padne sex pa bezi...ako te u medjuvremenu pokusaju namamiti na neki miting podrske pomocu sendvica i sokica, smazi kiflu, exiraj sokic i put pod noge...:prpa:
 
Zato što me zovu deca i profesori crveni naučnik, i to su sigurno svi čuli. Čuće nekad nešto sigurno taj sendvičar, pa će da me izjebbe za bezveze.
baš poštuješ oca svoje buduće devojke..svodiš ga na to da je član neke stranke i to koristiš da ga gledaš s visine...svaki čovek je mnogo više od takve etikete..
 

Back
Top