E, ovako se to radi a ne kao mi

Mi smo rasterali pametne da ne smetaju lopovima i glupacima...i u pravu smo....

Skoro je bilo ovo , ispit polaganje onih maturskih u srednjim skolama i u kontroli bio profan koji nije lokalni i oduzeo sve nelegalne materijale u jednoj ucionici u Leskovcu...
Naravno da su se digli svi roditelji , pobunili jer je javna tajna da se prepisuje u svim skolama a da samo jedno odelenje koje nista nije uradilo pati u karijeri u Srbiji , nije pravda i onda je to odelenje ponovo radilo naravno bez prisustva kontrolora i naravno drugaciji rezultati..

Tako da i mi imamo visoke standarde kad se rade kvalifikacioni testovi , samo sto malo drugacije razmisljamo sta je vazno ispuniti na tim testovima..

A najvise je smesno kad vidis if then else logiku kako tumace sadasnji studenti i genijalci...
Pazi kazem genijalci , znaci oni koje ti dovedu i kazu ovaj je istaknut na takmicenjima programiranja ili matematike i dobar je u sahu...
A ti postavis pitanje if then else, i vidis da osoba ne moze da izvuce najosnovnije razlike u ljudskom govoru totalno operisana od shvatanja bilo kakvog drustvenog odnosa...

Znate ono razlika otvoren zatvoren skup pa 1-p nije isto sto i q....

Odgovor korejca u sebi sadrzava ne samo pokrivanje toga nego i predikciju sta bi moglo da vas zbuni u svrhi onoga sto radi pa daje dodatnu recenicu...

Kad su se nekad radili testovi za vojsku postojalo je osim testa matematicke inteligencije i 4 testa jezicke inteligencije, i sad je problem bio sto onaj ko je inteligentan , ne vidi smisao kad je mlad i neiskusan u varijanti jezickog testa inteligencije..

A rekoh kad si stariji i znas koliko ima glupih osoba koje prolaze kao dobri igraci saha i programeri , a ne znaju da zbir verovatnoca dogadjaja i suprotnosti dogadjaja ne mora biti 100%, e onda ima smisla jer se tamo bas to trazi preko testova....
Razlika svi ljudi su zeleni i svi zeleni ljudi su bolesni...pa tranzitivnost daje svi ljudi su bolesni ali ne daje da su bolesni i gusteri...ili varijanta kad nema kvalifikatora svi u oba iskaza..

Poslednja izmena:

Back