kalama
Aktivan član
- Poruka
- 1.558
Ovo je za nepoverovati,evo kako covek prezentuje tatu!
Šutanovac u Vašingtonu :
Pomoć SAD za srpski sistem odbrane
Međunarodni Radio Srbija - Pre 2 sata i 43 minuta
Srpsko Ministarstvo odbrane će od SAD u sledećoj fiskalnoj godini dobiti milion dolara pomoći, a može da računa na dodatnih 900.000 dolara za program školovanja i obučavanja oficira - izjavio je ministar odbrane Dragan Šutanovac posle razgovora sa resornim zvaničnicima u Vašingtonu. On je napomenuo da su razmotrena i druga pitanja unapređenja vojne saradnje, odnosno programa partnerstva u okviru kojeg je Vojska Srbije uspostavila izuzetno dobru saradnju sa Nacionalnom gardom savezne države Ohajo. Šutanovac je rekao da će zvaničnicima Stejt departmenta, Kongresa i Nacionalne garde tokom predstojećih susreta predstaviti uspehe koje je Srbija ostvarila u procesu reforme oružanih snaga i približavanja evroatlantskim standardima, a posebno na planu profesionalizacije Vojske.
Nemoj mentolu,idi kupi jos koji sat,jer to je za tebe nemoj da brines o nasoj otadzbini,tebe treba po kratkom...
MENTOL..........
kolika se profesionalnost obavlkja nema ko ni kraljevo da ocisti gde je ta vojska ah da reko ti tata USA da je unistis ma sve vas iz DEMO*N*RATSKIH treba po kratkom!
Šutanovac u Vašingtonu :
Pomoć SAD za srpski sistem odbrane
Međunarodni Radio Srbija - Pre 2 sata i 43 minuta
Srpsko Ministarstvo odbrane će od SAD u sledećoj fiskalnoj godini dobiti milion dolara pomoći, a može da računa na dodatnih 900.000 dolara za program školovanja i obučavanja oficira - izjavio je ministar odbrane Dragan Šutanovac posle razgovora sa resornim zvaničnicima u Vašingtonu. On je napomenuo da su razmotrena i druga pitanja unapređenja vojne saradnje, odnosno programa partnerstva u okviru kojeg je Vojska Srbije uspostavila izuzetno dobru saradnju sa Nacionalnom gardom savezne države Ohajo. Šutanovac je rekao da će zvaničnicima Stejt departmenta, Kongresa i Nacionalne garde tokom predstojećih susreta predstaviti uspehe koje je Srbija ostvarila u procesu reforme oružanih snaga i približavanja evroatlantskim standardima, a posebno na planu profesionalizacije Vojske.
Nemoj mentolu,idi kupi jos koji sat,jer to je za tebe nemoj da brines o nasoj otadzbini,tebe treba po kratkom...
MENTOL..........
kolika se profesionalnost obavlkja nema ko ni kraljevo da ocisti gde je ta vojska ah da reko ti tata USA da je unistis ma sve vas iz DEMO*N*RATSKIH treba po kratkom!