Quantcast

E ljudi

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.705
jel vi znate zasto muskarac kad on i zena ostanu bez novaca nikad za to ne grinta zeni, a zene to skoro uvek rade muskarcu?

Zasto muskarca ne pogadja toliko nestanak novca u kucnom budzetu?

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.446
e ne znam al sam danas slucajno u dve prodavnice vadio povecu butku novca..i primetio da su nevidjeno ljubaznije i nasmejanije pa cu to ubuduce uvesti u praksu

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
e ne znam al sam danas slucajno u dve prodavnice vadio povecu butku novca..i primetio da su nevidjeno ljubaznije i nasmejanije pa cu to ubuduce uvesti u praksu
Ti ne seri. U nedostatku ičega konstruktivnijeg u raspravi samo kukaš o lovi...I pošto kukaš da smo sve žemske fukse, otkud ti lova? Znači da ne hebeš ništa, jer da hebeš ne bi vadio bunt pred kasirkom :D
Btw muškarac koji ima lovu ili bar ima stila, nikada ne lista buntove pred kasirkama, kelnerima, pred bilo kim.

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.446
Ti ne seri. U nedostatku ičega konstruktivnijeg u raspravi samo kukaš o lovi...I pošto kukaš da smo sve žemske fukse, otkud ti lova? Znači da ne hebeš ništa, jer da hebeš ne bi vadio bunt pred kasirkom :D
Btw muškarac koji ima lovu ili bar ima stila, nikada ne lista buntove pred kasirkama, kelnerima, pred bilo kim.
sta seres bre..to mozda ti znas takve koji iebu s keshom..nijednoj necu sigurno reci kolko imam kesha u banci i odakle mi lova..cak i sto im platim pice i sladoled mora odrade i spreme rucak uz all inclusive rupice

dive

Legenda
Poruka
56.558
gde si sinnke :)

to ti je zato sto su muskarci po prirodi dati samo da naprave potomstvo, a zena je ta koja ga podize..
muskarac moze da leti s cveta na cvet i sebe da prehrani uvek i lako..
zena je ta koja za sobom uvek vuce prikolicu svog potomstva..
zato one razmisljaju na duze, a muskarci mahom kratkorocno..
mada ima i izuzetaka..

gost 287528

Elita
Poruka
20.352
Ma da, bas se sad trebam ozeniti i unistiti svoj zivot samo zato da bi tebi dokazao da je muskarac smireniji kad nema novca.
Neeeeeeeeeee, naprotiv............Ne trebaš se oženiti nikada, jer sve su alave na khitu (odsećeti je) na lovu ( to malo što zadržiš da ne plaćaš državi stavi u slamaricu), a onda hoće i sex, pa razgovor ili obrnuto ( bolje kupiš paštetu ili odeš u restoran).......Pa onda i beba ( zamisli biće kojem žena posvećuje ljubav, ato nisi ti...) Užas...............Spašen si.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.705
gde si sinnke :)

to ti je zato sto su muskarci po prirodi dati samo da naprave potomstvo, a zena je ta koja ga podize..
muskarac moze da leti s cveta na cvet i sebe da prehrani uvek i lako..
zena je ta koja za sobom uvek vuce prikolicu svog potomstva..
zato one razmisljaju na duze, a muskarci mahom kratkorocno..
mada ima i izuzetaka..
E duso moja da ona razmislja na duze ne bi grintala, nego bi cuvala to sto ima i gledala kako da i ona zaradi.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141
jel vi znate zasto muskarac kad on i zena ostanu bez novaca nikad za to ne grinta zeni, a zene to skoro uvek rade muskarcu?

Zasto muskarca ne pogadja toliko nestanak novca u kucnom budzetu?
Гринта и мушкарац због губитка посла, али он гринта сам себи, гризе се, нервира и постаје очајан.
Мушкарци су васпитани тако да не кукају и не плачу, а женама то није никакав проблем.

А још нешто, традиционалан начин америчког живота од средине прошлог века је био да човек иде на посао и труди се да напредује, а жена седи код куће и брине се о деци...
Касније се то изменило...

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.705
Kako nema veze oženjen muškarca sa temom? Tebi su devojke zvocale za račune, hleb, cipele, letovanje?
Ma nisu meni, nego drugima. Jednom sam samo imao taj problem i odmah sam joj zatvorio usta. Rekla mi je nesto da joj nisam rekao koliko sam zaradio, a ja njoj rekao nisi ni ti meni.:lol:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.030
mislim da muskima teze pada gubitak posla ako cemo te generalizacije, onako nekako licnije shvate, zene vise kao kazu OK, sta cemo sad dalje

mada generalizacije :I

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.