Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Na ovom forumu je "spevano" mnogo hvalospeva ruskom nezvaničnom caru Putinu. BIlo je i kontraspevova, dokazivanja da je autoritaran, nedemokrata i sl. Pa ipak i ti "kontraši" bi negde u dubini na čelu Srbije radije nekog Putina, samo malo demokratičnijeg, nego ovu bezbojnu kamarilu na čelu sa nejakim Borisom. (Ovo će, naravno, teško priznati, ali ipak znaju da je tako). Premda lično nisam Putinov fan, a kamoli fan nejakog Borisa, nesnađenog Nikolića, samoinicijativno u'apšenog Šešelja i sl., priznajem da je Srbiji svakako potreban neko odrešit.
Kakvo je vaše mišljenje?
Kakvo je vaše mišljenje?




