E, kad bi Putin bio Srbin...

na čelu Srbije bi trebalo da bude...

  • neko kao Putin, samo demokratičniji

  • neko kao Putin, baš ovakakv kakav je

  • Boris Tadić

  • Toma Nikolić

  • Vojislav Šešelj

  • Vojislav Koštunica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Na ovom forumu je "spevano" mnogo hvalospeva ruskom nezvaničnom caru Putinu. BIlo je i kontraspevova, dokazivanja da je autoritaran, nedemokrata i sl. Pa ipak i ti "kontraši" bi negde u dubini na čelu Srbije radije nekog Putina, samo malo demokratičnijeg, nego ovu bezbojnu kamarilu na čelu sa nejakim Borisom. (Ovo će, naravno, teško priznati, ali ipak znaju da je tako). Premda lično nisam Putinov fan, a kamoli fan nejakog Borisa, nesnađenog Nikolića, samoinicijativno u'apšenog Šešelja i sl., priznajem da je Srbiji svakako potreban neko odrešit.
Kakvo je vaše mišljenje?
 
Na ovom forumu je "spevano" mnogo hvalospeva ruskom nezvaničnom caru Putinu. BIlo je i kontraspevova, dokazivanja da je autoritaran, nedemokrata i sl. Pa ipak i ti "kontraši" bi negde u dubini na čelu Srbije radije nekog Putina, samo malo demokratičnijeg, nego ovu bezbojnu kamarilu na čelu sa nejakim Borisom. (Ovo će, naravno, teško priznati, ali ipak znaju da je tako). Premda lično nisam Putinov fan, a kamoli fan nejakog Borisa, nesnađenog Nikolića, samoinicijativno u'apšenog Šešelja i sl., priznajem da je Srbiji svakako potreban neko odrešit.
Kakvo je vaše mišljenje?
E kaд би Путин био Србин највечи тајкуни би били Срби а не Руси....
 
Srbija je imala svog cara Slobodana Milosevica.Da li znate onu pjesmu koja mu se pjevala Slobodane, Slobodane nase rosno cvece, ceo narod, ceo narod za tobom se krece.
,

E, pa sad...baš i nije neka usporedba. Kod cara Miloševića je i Arkan bio moćna, pa još i politička figura, ni iz čega nije izašao kao pobednik... A ta rosnocvećna pesma se pre njega pevala Titu...
 
Ne znam da li je o ova tema drqanje, ne bih rekao. Ovo nije hvalospev Putinu, osim prividno samo u naslovu (teme). Ovo je anketiranje.

A pa ovde koliko vidim, najvise ima zaljubljenih u Putina, Seselja i Slobu. Tako da ti glasanje nece mnogo toga otkriti.

To ti je isto kao da odes na recimo stormfront i postavis anketu:
Ko vam je omiljeni lider: Gandi, Mendela ili Hitler.
 
A pa ovde koliko vidim, najvise ima zaljubljenih u Putina, Seselja i Slobu. Tako da ti glasanje nece mnogo toga otkriti.

To ti je isto kao da odes na recimo stormfront i postavis anketu:
Ko vam je omiljeni lider: Gandi, Mendela ili Hitler.

Možda ipak nešto otkrije. Na primer to da bi i najžešći fanovi Putina voleli kada bi na čelu Srbije bio "neki Putin", da bi to voleli više nego Putina.
 
Na ovom forumu je "spevano" mnogo hvalospeva ruskom nezvaničnom caru Putinu. BIlo je i kontraspevova, dokazivanja da je autoritaran, nedemokrata i sl. Pa ipak i ti "kontraši" bi negde u dubini na čelu Srbije radije nekog Putina, samo malo demokratičnijeg, nego ovu bezbojnu kamarilu na čelu sa nejakim Borisom. (Ovo će, naravno, teško priznati, ali ipak znaju da je tako). Premda lično nisam Putinov fan, a kamoli fan nejakog Borisa, nesnađenog Nikolića, samoinicijativno u'apšenog Šešelja i sl., priznajem da je Srbiji svakako potreban neko odrešit.
Kakvo je vaše mišljenje?

Putin je uspesan politicar, to je sasvim jasno, zemlja koju vodi ubrzano napreduje.

Medjutim Srbija je u sasvim drugacijoj situaciji i Putinov model je neprimenjiv u Srbiji, jednostavno Srbija nema tu snagu, resurse, ekonomiju, vojnu moc, granicu sa Kinom i td. i td.

Za Srbiju bi znacajniji mogao da bude lider tipa Ataturka, ako Srbija u doglednoj buducnosti bude imala lidera takvog kova njen razvoj je osiguran.
 
neko kao Putin, samo demokratičniji- ne mora demokraticniji
neko kao Putin, baš ovakakv kakav je- upravo takav :ok:
Boris Tadić-Ni pod razno
Toma Nikolić-Moze
Vojislav Šešelj-Nemam nista protiv coveka ali prosto nije moja politicka opcija, politicki pogledi su nam dosta razliciti
Vojislav Koštunica-Moze.

Steta sto anketa nije savise izbora, dvoumim (troumim) se izmedju 2, 4 i 6.
 
Putin je uspesan politicar, to je sasvim jasno, zemlja koju vodi ubrzano napreduje.

Medjutim Srbija je u sasvim drugacijoj situaciji i Putinov model je neprimenjiv u Srbiji, jednostavno Srbija nema tu snagu, resurse, ekonomiju, vojnu moc, granicu sa Kinom i td. i td.

Za Srbiju bi znacajniji mogao da bude lider tipa Ataturka, ako Srbija u doglednoj buducnosti bude imala lidera takvog kova njen razvoj je osiguran.

Zanimljivo gledište. Ne bi bilo loše da ga temeljnije obrazložiš. Možda se u Srbiji tako nešto već i sprema, što znači da ima nade.
 
ALeqM5jDaqN9GRkNxEaE_FWtG1K7sLpFNA
 
Svakako da bih voleo,da se napravi malo reda u zemlji Srbiji.Nego,brine me šta bi on radio po pitanju Vlade,jer ove secikeze treba oterati.Odmah,sve i po kratkom postupku...:rtfm::klap:

Širom sveta su političari na lošem glasu, ali ipak opstaju. Ovi domaći su svi redom katastrofalno loši. Zato se i osniva ANTIPOLITIČARSKA PARTIJA.
Postupak razvlašćivanja će biti kratak, koliko traje zaokruživanje olovkom. Nije nemoguće da će neki stići i u (h)aps.
 
Na ovom forumu je "spevano" mnogo hvalospeva ruskom nezvaničnom caru Putinu. BIlo je i kontraspevova, dokazivanja da je autoritaran, nedemokrata i sl. Pa ipak i ti "kontraši" bi negde u dubini na čelu Srbije radije nekog Putina, samo malo demokratičnijeg, nego ovu bezbojnu kamarilu na čelu sa nejakim Borisom. (Ovo će, naravno, teško priznati, ali ipak znaju da je tako). Premda lično nisam Putinov fan, a kamoli fan nejakog Borisa, nesnađenog Nikolića, samoinicijativno u'apšenog Šešelja i sl., priznajem da je Srbiji svakako potreban neko odrešit.
Kakvo je vaše mišljenje?

Ne bi dobro prošao.
U praznoj kući teško je biti dobar domaćin.
 

Back
Top