e,jedna stvar...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
zanima me jedna stvar...znaci sex,klasika,ja svrsim u kondom,skinem ga posle,normalno,kita ostane umazana spermom...obrisem to maramicom,i krenemo da se mazimo tako bezveze,lezimo...onda se ponovo napalimo,krene kres,a ja ga stavim bez kondoma...e sad,jel moze ona da ostane trudna,ako je na njemu ostala,sta ja znam,neka cestica sto se ne vidi,mozda nesto sitnije,kontate sta pitam...u stvari ovako,da li do trudnoce moze doci samo ako ja direktno u nju svrsim,samo ako sperma izleti onako,ili moze i na drugi nacin...ovako sto se meni desilo...aj ono,valjda ste skontali...
i uopste koliko ti spermici ostaju zivi...neko kaze da "umru" posle 3 minuta,neki posle 48 sati...sta je tacno?sta to znaci,da ja ako ga stavim i posle 10 minuta,oni su vec mrtvi,ne moram ni da ga brisem?sta je od ovoga tacno,al ajd ozbiljno,nisu stvari za zayebavanje...
 
dkole:
...nisu stvari za zayebavanje...

...Nisu 100%...chak i edan e malo...u ednom periodu svog zivota, doshlo mi e da stavljam i po dva tri odyednom...
...morash voditi rachuna o njoy, ako ona to vec sama ne radi...

...sretno...a i ako se neshto desi...to neshto e lepo.......kasnije...
 
Spermatozoidi na hladnim i suvim vremenskim uslovima ne zive duze od 5 minuta...
U toplim i vlaznim uslovima mogu da prezive do 48 sati...

Elementarno znanje...
Inace i da nije bilo sexa pre bila bi mala verovatnoca da zatrudni bez kondoma zbog semene vodice koja se luci a sadrzi izvestan broj spermatozoida...
Moze da zatrudni ali je verovatnoca prilicno mala...

Pa sto ne stavi kondom ponovo kad si ga vec i koristio?
 
@ dkole
reci svojoj devojci da fino ode kod ginekologa, proveri sve sto je potrebno,a zatim izvadi krv da bi se utvrdilo koje joj kontraceptivne pilule odgovaraju (jer ne odgovaraju svake!); treba ih piti svaki dan i nema brige! To je duznost svake devojke, da se zastiti isto koliko i muskarac. Naravno ipak je pozeljno voditi racuna.
U sustini, sve ce joj ginekolog objasniti, tako cete oboje biti sigurniji i opusteniji pogotovo ukoliko oboje nemate bas mnogo iskustva...
pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top