dežurno zvocalo Elita Poruka 22.606 17.04.2011. u 22:50 - E de ste ljudi #6 Santa Fe: Pozdrav Kliknite za proširenje... dobro veče, domaćine.
Ankora Buduća legenda Poruka 38.332 17.04.2011. u 22:51 - E de ste ljudi #8 Santa Fe: evo smorio sam se šta ima Kliknite za proširenje... radišan čovik bio i osta
Santa Fe Iskusan Poruka 6.161 17.04.2011. u 22:53 - E de ste ljudi #10 E'llen: radišan čovik bio i osta Kliknite za proširenje... ne vredi, neki hromozomi mi ne valjaju
Stevcina zabica Stara legenda VIP Poruka 98.723 17.04.2011. u 22:59 - E de ste ljudi #11 Santa Fe: Pozdrav Kliknite za proširenje... Zdravo
Ankora Buduća legenda Poruka 38.332 17.04.2011. u 22:59 - E de ste ljudi #12 Santa Fe: ne vredi, neki hromozomi mi ne valjaju Kliknite za proširenje... ne valja ..:/