Dzordz Kluni za Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako se dobro secam radnje tog filma (glupog kao i vecina americkogramboterminatorsranja) Srbin i nije tako lose predstavljen...osvetnik kome je pobijena porodica,cak i da nije Srbin imao bi moje simpatije:D

slažem se s tobom da je film njesra. bio je nedavno kod nas na tv-u ali ga nisam gledao jer i jednom je bilo previše.

Nikada neću razumjeti ljude koji ubojstvo opravdavaju ubojstvom.
pogotovo ubojstva nevinih iz neke osvete.

to me malo podsjeća na ne samo albanske krvne osvete.
ili se po tom pitanju slažeš s njima
:shock:
 
slažem se s tobom da je film njesra. bio je nedavno kod nas na tv-u ali ga nisam gledao jer i jednom je bilo previše.

Nikada neću razumjeti ljude koji ubojstvo opravdavaju ubojstvom.
pogotovo ubojstva nevinih iz neke osvete.

to me malo podsjeća na ne samo albanske krvne osvete.
ili se po tom pitanju slažeš s njima
:shock:

Ipak si trebao pogledati film ponovo, uz svo slaganje s tobom da je dno, da bi se podsetio da tip odustaje od osvete bas iz razloga koji i navodis...da ne bi stradali nevini.A o osecanjima i moralnim dilemama ljudi koji se odluce da osvete svoje najmilije ne bih da raspravljam...nisam u njihovoj kozi i nedao Bog da budem...kako bih ja reagovao...ne znam i ne zelim da znam.I nemoj mi reci da tvoje simpatije nisu bile na strani tipa koji ubija nesavesne,korumpirane lekare i sestre zbog kojih mu umire dete u urgentnom centru (ne secam se naziva filma ali bih ga uveo kao obavezno stivo na svim medicinskim fakultetima).A da,umalo da zaboravim...pa zar Ameri nisu pobili na hiljade nevinih u Srbiji kako bi sprecili ubijanje siptarskih terorista?I jos akciju nazvase"Milosrdni andjeo".
 
yep. ali jedno je film, a drugo stvarnost. Svako od nas je u vezi necega nekada bio u zabludi pa sto ne bi i Kluni ;)

E i ti nesto pametno da napise ;)

Pa pogledaj realno.Sta tamo nekog glumca u USA zabole za KiM i Srbiju.Pa vecina i ne znaju gde se nalazi KiM i Srbija.E sad Kluni je imao ulogu koju ste vec spomenuli pa kao i svakom coveku koji ima mozga dobio je potrebu da se malo uputi u stvari oko Srbije.
A kao sto neki rekose film je film a stvarnost je nesto sasvim drugo.
 
Мука ми је од ових мајмуна што траже длаку у јајету

Замисли, Клуни глумио ту и ту

Па човек је рекао то што је рекао, заједно са Шерон Стоун...
Само Курвати и шифтари лају на њих и ови мајмуни овде поједини!

Него није ту крај, док шифтарско-усташку багру подржавају само Белуши (рођени шифтар) и онај дерпе Гир, уз нас су овако или онако, хтели не хтели, из принципа или не :

* Џорџ Клуни
* Шерон Стоун
* Квентин Тарантинo
* Том Хенкс
* Стивена Сигал
* Мајкла Мур
* Спајк Ли...

Наравно, нећемо да заборавимо ни великог Роберта де Нира који ће ових година да наврати у Србију тј. у село Чокот код Ниша где има пријатеље који су га спасили давних година када није био популаран

Kad im posaljemo Sigala dole ebace im nanicu siptarsku.Ima etnicko ciscenje da izvrsi u roku od 24 h i to iskljucivo rukama i nogama.Bez ikakvog vatrenog ili hladnog oruzja :D:D:D
 
Pa naravno da ce Kluni da nas podrzi.Stari cetnik je to.

23beard2.jpg
 
Него није ту крај, док шифтарско-усташку багру подржавају само Белуши (рођени шифтар) и онај дерпе Гир, уз нас су овако или онако, хтели не хтели, из принципа или не :

* Џорџ Клуни
* Шерон Стоун
* Квентин Тарантинo
* Том Хенкс
* Стивена Сигал
* Мајкла Мур
* Спајк Ли...

Наравно, нећемо да заборавимо ни великог Роберта де Нира који ће ових година да наврати у Србију тј. у село Чокот код Ниша где има пријатеље који су га спасили давних година када није био популаран

Пази ти сад... Велики Тарантино, и дерпе Гир... А да је обрнуто, било би шмекер Гир и болесник/перверзњак Тарантино.

Глумци су то све, и још филмски. Не треба се превише примати. Треба се захвалити онима што подржавају, али не треба се заваравати да било ко од њих има 1% појма о ономе шта се овде заправо дешава.

А Белуши (обојица) и јесу пореклом из Албаније, и то им не треба узимати за зло. Још би био већи фазон поменути им да је Белуш црногорска варијанта словенског имена Белош, и да имају своје "рођаке" по Београду, само што се презивају Белушевић.
 
Sivi sokole pogrešno si procijenio moj post.
htio sam na šaljiv način pokazat da George Clooney baš i nije neki karakter od čovjeka.
da je ne bi nikada snimio onakav film u kojemu se srbi predstavljaju poput Al-kaida terorista.

Па то ја и кажем, човек је упао у такво окружење да је стекао такав став. Могло се десити и да се дружи са Џејмсом Белушијем, па да подржава Албанце, као да он уопште зна шта се овде стварно дешава. А да је то урадио, сви који га сада уздижу у небо представљали би га као наказу, и не би морао ти да их подсећаш на његове раније улоге, већ би се они сами тога сетили.

Зато и кажем да се не треба примати. Треба ценити тај гест, човеку бити захвалан и на неки начин му се одужити, али не правити од њега неког Обилића.

Мада, можда би то и била добра идеја... Хмм... Тарантино да направи филм о Боју на Косову, а Клуни да глуми Милоша Обилића. Шерон Стоун би била Косовка девојка. Или баба-девојка.
 

Не. Балаш и Балаж је (мислим, али нисам сигуран) из мађарског. Белош је је словенско име, а код Срба постоје варијанте Белош, Белуш и Балша. Последња два су најчешћа по Црној Гори / Зети, а средњовековна Зета је обухватала и добар део Албаније.
 
Да ли ће и Џорџ Клуни сада бити проглашен за непријатеља "прогресивне Србије", који ће одсад на помен његовог имена колутати очима и фрктати?

Јбт, неке ствари стварно не могу да сконтам. Овде ликови који су одавде, који знају шта се доле дешавало и који су се наслушали барем милион прича оданде, бране ту независност као зеницу ока, чак се солидаришу са Шиптарима у њиховој националној борби, и то не као неку несрећну неминовност, него то бране и образлажу, свађају се и мрзе оне који им не дају за право. А овај лик из пи*де материне, па још и глумац, нађе да троши своје време и енергију за нешто од чега нема никакве личне користи, и што му може донети само проблеме. И још се нађе на нашој ус*аној страни, иако смо изградили такав имиџ да свако нормалан од нас бежи.

Шта рећи, него свака част. Полазим од себе, никад не бих прстом мрднуо због неких покоља и прогона Американаца по Калифорнији или некој њиховој савезној држави, а ово је ипак баш леп гест.

Sto se tice Dzordzove podrske. Nije uopste od kljucnog znacaja. Rusija je jedina koja je bitna Srbiji. Sto se tice glupog komentara da niko normalan nece da podrzi Srbe zbog propagande. E moj ti. Pa u Srbiji je svakodnevno prikazivano u medijama poklani Srbi od hrvata, muja i siptara skoro deceniju, pa jos uvek u Srbiji je Srbin koji ima najmanje prava. Na dan Oluje, i najveceg etnickog ciscenja u Evropi posle drugog svetskog rata, u Srbiji je retko koga to bilo briga. U centar Novog Sada na dan Oluje su divljali presrecni hrvati, nijedan Srbin ih nije dirao. A ti lupetas kako niko normalan ne gotivi Srbe. Niko normalan ne moze da gotivi degenerike koji su poverovali u antisrpsku propagandu.

jel to onaj kluni što u "peacemaker"-u lovi i na kraju ubija srbskog teroristu sa nuklearnom bombom?

Provokatoru u tom filmu sa kidman nije uopste Srbin prikazan kao terorista, njegova nacionalnost kad je pricao u filmu je da je izmesan. A i da je prikazan kao terorista u filmu (sto nije) to nema nikakve veze sa ovim. Dzordz je igrao u filmovima ubicu i teskog kriminalca, pa to ne znaci da je on to i u stvarnosti.
 
U ovoj huci i buci oko Klunija i Seronke zaboravismo da spomenemo mog omiljenog glumca koji je medju prvima postao prijatelj Srba-Denisa Kvejda.Ne znam da li je film prikazivan na zapadu i da li su sa njihovim "sirokim obrazovanjem" uspeli da shvate ko je ko u filmu (cije je omiljeno orudje za ubijanje civila malj) ali hvala mu na pokusaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top