Quantcast

Dzojstici

NesaI

Početnik
Poruka
45
Pozdrav,ne razumem se puno oko multiplayera koje nije na daljinu i dzojstika,drugar je imao viska 2 dzojstika pa mi je poklonio iste,E sad da li ja mogu igrati u dvoje igraca sa 2 dzojstika na laptopu,kao na konzoli? (Igrao bih PES,FIFU,TEKKEN,ITD)

Dakyorlando

Elita
Poruka
18.865
Ne znam koji su džojstici u pitanju, ali u suštini ne bi trebalo da bude problema. Može se desiti da neka igra ne prepozna "na prvu" pojedine "generične" modele džojstika, ali sve se to dâ podesiti.

bmaxa

Iskusan
Poruka
5.238
Ako igra predvidja dva igraca onda da, ali to jos nisam video :P

edit:
to je bilo normalno za stare igre ali ovo su single player igre, gde se multiplayer misli na net.

NesaI

Početnik
Poruka
45
I ja imam jedan takav. Da, njih PC prepoznaje kao "generične", ali u igrama koje si naveo bi trebalo normalno da radi.
Sad uopste ne radi :( Danas sam usao u Tekken 3 i nesto sam se zezao i pomalo igrao, i kako sam izasao iz igre skapirao sam da mi kabal prekida,Je**m ti dzojstik juce sam ga uzeo,nisam se ni igrao citavih pola sata i kabal je otiso.A ne nosi mi se sad u Usce u Gigatron gde sam ga kupio da mi daju novi

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.