dzentlmenstvo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shvatiće da se ložiš na tu ružniju :mrgreen:

pa pazi ja sam mislio i na to, cak sam i u uvodnom htjeo napisati razloge, ali znao sam sta cete sve predocavati i da vam ja kao odgovaram kao neko ko poznaje materiju :mrgreen:

pazi ta lijepa je svjesna svoje ljepote i zna da bi se svakom muskarcu vise svidjela ona...e sada ona ako je sponzorusica, glupacica ona ce pomisliti : ''gle jadnika, zna da mene ne moze imati, pa gleda sta moze'' sto je jos i bolje, paznja takve cure ti i ne treba, ali ipak ce ona osjetiti tu ljubomoru, i uvredu jer nije na to navikla, a u tebi nekog iznad, tako da i nju poslije lakse mozes tuccati, ako vec budes htjeo, jer vidi da ti nisi taj kao i ostali, a to joj imponuje
 
Poslednja izmena:
meni je iskreno malo smor zbog tih neatraktivnih, al' odista onako u dusi dobrih curica... al' sta ces kad ima dosta vrh riba, koje su dobre i normalne osobe, a i fizicka privlacnost uz to, ne moze se covek odupreti... :lol:

pa da...jeste to ono, zao mi je, al opet ne mogu ja protiv svoje prirode, ne mogu sad sa nekom ruznom...j b g takav je ovaj svijet...
 
pa dobro, jesu pretezno ruznije dusevnije, zato sto im je to samo preostalo, ta dobrota, posto se ljudi loze na sjaj :) ali ti ces ovim djelom porasti u ocima lijepe, pomislice ''vidis kako je dobar, ako ovako pruza paznju nekoj koja ga ocigledno ne zanima, a to radi samo da bi se ona osjecala bolje, sta bih tek ostavio za mene, moram da mu se namecem da me zapazi'' i opa vec sutra je tuccas :aha:
Pa nisi valjda na to spao da se slihtas ruznijoj da bi te lepsa primetila.
Pozdravis obe ko dzentlmen.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top