Quantcast

dzentlmenstvo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
Shvatiće da se ložiš na tu ružniju :mrgreen:

pa pazi ja sam mislio i na to, cak sam i u uvodnom htjeo napisati razloge, ali znao sam sta cete sve predocavati i da vam ja kao odgovaram kao neko ko poznaje materiju :mrgreen:

pazi ta lijepa je svjesna svoje ljepote i zna da bi se svakom muskarcu vise svidjela ona...e sada ona ako je sponzorusica, glupacica ona ce pomisliti : ''gle jadnika, zna da mene ne moze imati, pa gleda sta moze'' sto je jos i bolje, paznja takve cure ti i ne treba, ali ipak ce ona osjetiti tu ljubomoru, i uvredu jer nije na to navikla, a u tebi nekog iznad, tako da i nju poslije lakse mozes tuccati, ako vec budes htjeo, jer vidi da ti nisi taj kao i ostali, a to joj imponuje

Poslednja izmena:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
meni je iskreno malo smor zbog tih neatraktivnih, al' odista onako u dusi dobrih curica... al' sta ces kad ima dosta vrh riba, koje su dobre i normalne osobe, a i fizicka privlacnost uz to, ne moze se covek odupreti... :lol:

pa da...jeste to ono, zao mi je, al opet ne mogu ja protiv svoje prirode, ne mogu sad sa nekom ruznom...j b g takav je ovaj svijet...

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540
pa dobro, jesu pretezno ruznije dusevnije, zato sto im je to samo preostalo, ta dobrota, posto se ljudi loze na sjaj :) ali ti ces ovim djelom porasti u ocima lijepe, pomislice ''vidis kako je dobar, ako ovako pruza paznju nekoj koja ga ocigledno ne zanima, a to radi samo da bi se ona osjecala bolje, sta bih tek ostavio za mene, moram da mu se namecem da me zapazi'' i opa vec sutra je tuccas :aha:
Pa nisi valjda na to spao da se slihtas ruznijoj da bi te lepsa primetila.
Pozdravis obe ko dzentlmen.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.