Dženan godinama ima drugu ženu?! Isplivali skandalozni detalji: "Žive zajedno, ubeđivao je Samiru da mu je to samo saradnica"

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.360
Kao bomba je odjeknula vest da se pevač Dženan Lončarević razvodi od supruge Samire, nakon skladnih 25 godina braka.

Lončarević je taj koji je podneo tužbu za razvod braka u rodnom Prijepolju - gde su živeli sa sinovima.

Dženan, navodno već godinama živi paralelni život sa drugom ženom u Beogradu, prenose domaći mediji.

kurir.rs/telegraf
1713118801052.png

Vi'š Harise, nisi jedini

- Znam ih, pogotovu nju od kad se rodila. Živela je jedan život koji ja uopšte nisam mogla da shvatim. Čuvala je njegovu mamu, decu, a on peva, dođe kad hoće, radi šta hoće. On je pre par godina uhvaćen sa nekom ženom u Beogradu s kojom živi već 15 godina, bio je taj snimak. On je svoju ženu uspeo da ubedi tada da mu je to saradnica, a Samira mu je verovala... - rekao je izvor za medije.

Ne, ja sam bila ozbiljnija kada sam bila mlađa. Što sam starija to sam - luđa, tj. vickastija kako moja deca kažu. Kada si mlad moraš zbog dece da vodiš računa, kako se ponašaš, šta pričaš, apsolutno na sve moraš da obratiš pažnju. Sada kada su odrasli i skoro pa postali svoji ljudi, mogu lepo da se opustim.

DŽENAN PODNEO ZAHTEV ZA RAZVOD BRAKA NA ŽENIN ROĐENDAN! Ovo su svi šok detalji, a jedna stvar je svima JAKO ČUDNA​

Kao bomba je odjeknula vest da se pevač Dženan Lončarević razvodi od supruge Samire, nakon skladnih 25 godina braka.
Kako prenose mediji, pevač je zahtev za razvod braka podneo ni manje ni više nego na ženin rođendan, u februaru 2024. godine.

Dženan Lončarević
FOTO: MONDO/STEFAN STOJANOVIĆ
- Njemu se baš žuri da se braj zvanično okonča. O razlozima mora on da se pita... - kaže izvor za medije.
Inače, Samira i Dženan imaju dva sina, a pevač se sa ženom nikada za sve godine na javnoj sceni nije pojavio u javnosti.

kurir.rs/telegraf

Ne, ja sam bila ozbiljnija kada sam bila mlađa. Što sam starija to sam - luđa, tj. vickastija kako moja deca kažu. Kada si mlad moraš zbog dece da vodiš računa, kako se ponašaš, šta pričaš, apsolutno na sve moraš da obratiš pažnju. Sada kada su odrasli i skoro pa postali svoji ljudi, mogu lepo da se opustim.
Nećemo ga više pušćat u kafani, vala!

Back