DW: Balkan umire i emigrira, Njemačka uvozi mladost

Svi će oni poleteti u novi balkanski rat koji predviđate na drugoj temi! Evo ih stižu i jurišaju sa svojim iznajmljenim Mercedesima i Audijima, hvataju se puške i idu da ratuju za neki balkanski kamenjar! :lol:

S jedne strane ova tema, a sa druge o ratovanju u novom ratu na Balkanu. Cccccc...

Ante Gotovina, Gojko Susak, Blaz Kraljevic, Legija, Kapetan Dragan i mnogo mnogi drugi su se vratili da se bore za balkanski grumen
 
Bila su to neka druga vremena i drugi ljudi...

Republika Srpska ugasila 23 škole i 81 odjeljenje​

Broj škola u Srpskoj za pet godina smanjen je za 23, broj odjeljenja za čak 81, dok je broj učenika istovremeno manji za 5.837.

REPUBLIKA SRPSKA03.01.2023 | 10:24
Republika Srpska ugasila 23 škole i 81 odjeljenje

Broj učenika u osnovnim školama je, u odnosu na prošlu godinu, u Federaciji BiH manji za 3.438 i iznosi 169.775. Najveći pad zabilježen je u Tuzlanskom, Zeničko-dobojskom i Unsko-sanskom kantonu.

Jedini kanton koji ima povećanje broja upisanih učenika je Bosansko-podrinjski kanton i to za 11 učenika, svi ostali su imali smanjenje.

Broj učenika u srednjim školama u Federaciji BiH je u odnosu na prošlu godinu veći za 391 i iznosi 70.415. Ipak, stanje između kantona varira.

Četiri kantona su imala povećanje broja upisanih učenika, posebno Srednje-bosanski kanton i to za čak 729, ali su kantoni poput Unsko-sanskog imali značajno smanjenje.

Ni podaci za Republiku Srpsku nisu bolji. Naime, u najnovijoj publikaciji “Ovo je Republika Srpska”, navodi se da je prosječan broj osnovaca u odjeljenju 17, dok je taj prosjek u zemljama Evropske unije od 25 do 30 učenika.

Kako je navedeno u publikaciji, prošle godine je osnovne škole u Srpskoj pohađalo 85.533 osnovca - na početku školske 2021/2022. godine u odnosu na 2020/2021. godinu, broj učenika u osnovnim školama manji za 1.241 ili 1,4%, broj odjeljenja manji je za devet, a broj nastavnika manji je za 22.

Broj škola u Srpskoj za pet godina smanjen je za 23, broj odjeljenja za čak 81, dok je broj učenika istovremeno manji za 5.837.

Kada je riječ o srednjim školama, na početku školske 2021/2022. godine, upisano je 35 615 učenika, što je u odnosu na 2020/2021. godinu manje za 2,2%. Poređenja radi, u školskoj 2017/2018 godini u srednje škole je upisano 39 831 učenika.

A da je situacija već prilično dramatična govori i najnoviji izvještaj Agencije za statistiku BiH - trenutno je više od polovine ukupnog broja stanovnika naše zemlje radno neaktivno.

(Buka)
 
Klicu Vucicu p*ederu a koji se to jos politicar na Balkanu setio da uvozi genetski materijal (spermu) za povecanje nataliteta osim njega.Niko.

Još jedan u nizu glupih upisa koji maše temu..

Imaš problem sa IQ ili si samo mali bedni propagandista koji nije sposoban zaraditi na pošten način, već pokasuzuje svu osebujnost lošeg genetskog materijala, marodera i secikesa
 
Istorija nas uči da su vojno, teritorijalno i ekonomski jake države posedovale kolonije.
Postoje i danas.
Da bi jedna država bila kolonija, potrebno je instalirati vlade lojalne kolonizatorima.

Zašto bi se menjala tradicija stara otkad je sveta i veka?

Balkan je kolonija.
Aposlutno si u pravu
Nista se sustinski nije promjenilo
Naprimer nekada rimska imperija osvoji Trakiju pohvata hiljade robova i vezane ih odvede u Rim gde ce biti sluge i obavljati prljave poslove a neke posalje u rudnike samoj u Trakiji.Danas je isto samo mnogo suptilnije propagandom ,manipulacijom ,narod i drzava koji su okupirani i pretvoreni u roblje nisu toga ni svjesni ,cak ne mozes ni da vidis okupatorske vojnike na ulicama itd.Ljudi da bi prezivjeli sami odlaze u te centre imperije da robuju sa iluzijom slobode kao sto su nekad isli u Rim vezani lancima

Sve sto je izgradjeno u socijalizmu je planski privatizovano i unistavano po nalogu kolonizatora a cilj toga jeste da bi narod ostao bez egzistencije
A covjek kad se bori da prezivi on je u stanju sve da uradi i izda ,laze poturci se,pokatolci se ,radi za NVO ,reklamira LGBT ili sam postane lgbt osoba ako je to profitabilno ,radi sve u interesu kolonizatora i na kraju spakuje kofere i ode sam kao roblje u danasnji Rim
 
Poslednja izmena:
Balkanski cigo ostaje u Njemačkoj uvijek cigo. Nijemci i ostali susjedni narodi trebaji optimizam i vjeru u sebe, a ne prazni hedonizam i lijeno prosjačenje.

Trebaju obvezni vojni rok i patriotizam i jasno naznačenog neprijatelja.
Izrael ima sve to, i fertilitet viši od Arapa i Irana i Turaka.

Izrael- 2.90
Turkey- 2.04
Iran-2,14

Ili tradiciju kao Argentina:
Argentina- 2,23

Površna analiza.

Izrael ima svoje Arape ali su kod Jevreja novorođeni raspoređeni ili po 10oro djece kod radikalnih ili po 1-2 maksimalno kod ovih normalnih.

Mada lijepo bilo kada Kamenjar Boys ne glume ustaše, nego se prislone svojim genetskim korijenima.
 
Bugarska objavila podatke popisa iz 2021



BUGARSKA
Ukupno: 6,519, 789

Bugari: 5,118,494 = 84.6%
Turci: 508,378 = 8.4%
Romi: 266,720 = 4.4%
Ostali: 79,006 = 1.3%
Nemogu opredeliti: 15,746 = 0.3%
Ne zeli odgovoriti: 63,767 = 1,1%
Neprikazana: 467,678


2011 : 7,364,570
2021 :
6,519, 789
MINUS : 844,781



Bugari pukli za 850.000 dusa u periodu od 10 godina.
Ne lupaj gluposti, Bugarska je izgubila 3 miliona ljudi od kako su usli u EU.
Rumunije jos vise, ali su Bugari procentualni sampioni.
Prate ih Siptari koji su najveca beda, bez obzira jesu li u Albaniji, Kosovu ili negde drugo.

Balkanoidni imbecili su usvojili kulturu smrti, tj. abortuse, pederluk i ostali sh!t koji su uveli kao “nove vrednosti”, a zauzvrat su dobili sendvic iako nisu ni za K na osnovu izlozenog.
 
U Hrvatskoj je gora situacija, hrvati odlaze a na njihovo mesto stižu "izbeglice" koje Amerikanci udomljavaju i prave MULTIETNIČKU državu.
Procena je da će 2035-te hrvatska biti džamahirija ? Tužno.
Pa svijet postaje multietnicki..Rusija, Amerika, Kina, Njemacka..pa zasto to ne bi bila i mala Hrvatska, Srbija ili Bosna? Globalizacija gospodjo Ruzo, jer vi ste to zaiskali!
 
Pa svijet postaje multietnicki..Rusija, Amerika, Kina, Njemacka..pa zasto to ne bi bila i mala Hrvatska, Srbija ili Bosna? Globalizacija gospodjo Ruzo, jer vi ste to zaiskali!

Na novcanici od 1 usd imas onu piramidu sa otvorenim okom , iznad oka pise zapocinjemo podhvat a ispod novi svetski poredak a ispod oka unutar piramide sitnim slovima pise iz mnostva jedno
A federalne rezerve i stamparija usd nisu drzavna banka vec privatna ,zamisli koju moc imaju ti reptili koji su vlasnici federalanih rezervi i bank od england centralne banke UK

Zasto su na svojim novcanicnma napisali iz mnostva jedno i kakav poduhvat novog svjetskog poredka zapocinju

Melting pot nije slucajan iz mnostva jedno,Melting pot je vazan dio plana tih reptila,vanzemaljaca ,ljudi ,jevreja ili sta li su vec ka ovladavanju cijelim svijetom



Dejvid Ajk ima svoju teoriju a tu je i uzasno svedocenje gospodje Arizone Vajdler koje izgleda dosta autenticno

 
Ne lupaj gluposti, Bugarska je izgubila 3 miliona ljudi od kako su usli u EU.
Rumunije jos vise, ali su Bugari procentualni sampioni.
Prate ih Siptari koji su najveca beda, bez obzira jesu li u Albaniji, Kosovu ili negde drugo.

Balkanoidni imbecili su usvojili kulturu smrti, tj. abortuse, pederluk i ostali sh!t koji su uveli kao “nove vrednosti”, a zauzvrat su dobili sendvic iako nisu ni za K na osnovu izlozenog.

?
U cemu je tvoj problem. Navedi mi tacno koju sam glupost napisao i kakve veze tvoj komentar ima s onim sto si citirao? Jesi li pijan?

Ili si opet u lazov modu kao sto si govorio da ces ici videti piramide u Visokom ako Dokovic pobediti RG. I slagao si
 

SUPRUGA I JA SMO "NAŠI"​

Bregović o kćerkama: Ne znam više šta slave, sve tri su različite vjere​

Objavljeno: 06.01.2023. u 10:17
5

4d372356c15fdba35f749a6a82974ccb.jpg


Goran Bregović iz braka sa Dženanom Bregović ima tri kćerke, Emu, Lulu i Unu.
S obzirom da je on po majci Srbin a po ocu Hrvat, i sam je "mješanac".
Goranova supruga je muslimanka, a sve tri kćerke su različite vjeroispovijesti. Jedna je muslimanka, druga je budista, a treća pravoslavne vjeroispovijesti.







Playvolume00:14/01:32Ukraine rejects Vladimir Putin's truce to observe Orthodox ChristmasTruvidfullScreen




- Moja djeca kada su bila mala ona su u vrijeme Bajrama bili muslimani jer su se tada dobijali pokloni, a za vrijeme Božića i Uskrsa su bili hrišćani jer su i tada poklone dobijali. Sada više ne znam šta slave. Mislim da je samo srednja, koja je sada u pubertetu – budista. To mi, naravno, ne smeta. Moja djeca će biti Francuzi, mada vole da dolaze u naše krajeve i imaju drugarice ovdje - izjavio je Bregović ranije za "Blic" i dodao:
- A za suprugu i mene je kasno, nas dvoje ćemo uvijek biti naši. Liječeni naši. Teško je u životu se od toga izliječiti - rekao je.


https://faktor.ba/cs/vijest/bregovi...e-sta-slave-sve-tri-su-razlicite-vjere/186160



Goran Bregovic kaze da ce njegove 3 kcerke biti francuskinje. Gasi se jos jedna SFRJotska loza. Asimilira se u zapadnjake
 

Back
Top