Двојици француских гардиста позлило док су чекали Тадића!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
Dvojici francuskih gardista pozlilo dok su čekali Tadića
Blic - Pre 48 minuta

Dvojici pripadnika francuske Garde je pozlilo, a jedan od njih se onesvestio dok su danas na pariskom aerodromu Orli čekali dolazak predsednika Srbije Borisa Tadića.

Prema rečima izveštača Tanjuga, stajanje na aerodromskoj pisti od sat i po vremena, šlemovi na glavama i temperatura od 22 stepena, koliko je trenutno u glavnom gradu Francuske, uticali su da gardistima pozli i to neposredno pred sletanje aviona predsednika Srbije.

Jedan od njih je gotovo pao na zemlju, a isto bi se verovatno dogodilo i drugom, da mu munjevito nisu pomogla dvojica gardista. Ubrzo je stigla zamena i kada je Tadić izašao iz aviona sve je bilo "pod konac", a smotra je izvršena bez problema.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/246273/Dvojici-francuskih-gardista-pozlilo-dok-su-cekali-Tadica

Почело је... Следи цунами!
 
onesvestili su se od lepote i duhovnog zrachenja naseg el prezidentea :D

p.s. zelim im sve najbolje

Бог нек им је у помоћи!
Путин је већ јавио да није неопходно да иде у посету Русији!:D
Видео човек како дотични сеје срећу и благостање!
 
Не вреди неће да га приме ни као поклон!:rotf:

Kakva prodaja, ko bi tO kupio, poklanjamo uz doplatu i ne pitamo šta košta :D

Ma jeli... a svi ovi zemljotresi, cunami, pa sada unistavanje neprijateljskih vojnika u bliskom kontaktu?

Tadic je tajno oruzje u rukama Srba!
 
Ево и пар слика...
14979_vest_boris_tadic_sminkeri.jpg
610x.jpg
BorisTadic_Srbija_AFP_540.jpg
201012071621140.sz5_boris_tadic.jpg
14979_vest_boris_tadic_sminkeri.jpg
610x.jpg
BorisTadic_Srbija_AFP_540.jpg
201012071621140.sz5_boris_tadic.jpg
14979_vest_boris_tadic_sminkeri.jpg
610x.jpg
BorisTadic_Srbija_AFP_540.jpg
201012071621140.sz5_boris_tadic.jpg


Колаж!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top