DVERI razjurile novosadaski odbor zbog mogućeg rušenja DS vlasti!

al bundy

Legenda
Poruka
64.013
Dveri raspustile novosadski odbor zbog pregovora sa SNS

Starešinstvo desničarskog pokreta Dveri razrešilo je dužnosti celokupno novosadsko povereništvo zbog pregovora sa Srpskom naprednom strankom o pravljenju nove gradske vlasti u vojvođanskoj prestonici.

Dosadašnji prvi čovek Dveri u Novom Sadu Miroslav Parović kaže za Radio 021 da odluka Starešinstva podgreva priče o tajnoj saradnji Demokratske stranke i rukovodstva ove partije.

"Kao neko ko je u priči oko Dveri od samog početka, želim da verujem da to nije istina. Međutim, činjenica je da i trenutak i način na koji se ovo izvodi definitivno idu u korist demokratama i ligašima. Nadam se da cela priča nije potvrda tih glasina o saradnji Dveri i DS, već samo previranje koje je i normalno za ljude koji su novi u politici", kaže Parović za Novosadski informativni portal.

Prema njegovim rečima, sukob unutar Dveri koji je kulminirao izbacivanjem novosadskog povereništva nastao je zbog ideoloških nesuglasica. Parović navodi da je beogradsko rukovodstvo želelo da delovanje stranke svede na ponavljanje priče o izbornoj krađi, dok je novosadski odbor želeo da se okrene skidanju demokrata i ligaša sa vlasti. "Povereništvo u Novom Sadu je kao glavni cilj zacrtalo rušenje vlasti oko DS i LSV, jer smatramo da je to jedini način da se spreči internacionalizacija vojvođanskog pitanja koje oni pokušavaju da sprovedu. Odluka Starešinstva na ovaj način daje vetar u leđa ovim partijama da ostanu na vlasti u Novom Sadu", kaže Parović za 021.

http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNHkoGp-0AvbudtonXZs7UYWyogzIw&cad=rja

Izgleda da drug Djido preko svoje aleternativne ćelije SS Dveri čuva svoje novosadske kolege na vlasti u gradu . :rumenko:
Nego zanima me dal pristalice Dveri sa foruma i dalje smatraju da je Parović do jaja kul i u pravu ,ili je otpadnik koji saradjuje sa režimom ? :think:;

Starešinstvo, ahahahahahahaahahah :rotf:
Asterix i Obelix... :cepanje:

asterix.jpg

Izgleda da drug Djido preko svoje aleternativne ćelije SS Dveri čuva svoje novosadske kolege na vlasti u gradu .
Nego zanima me dal pristalice Dveri sa foruma i dalje smatraju da je Parović do jaja kul i u pravu ,ili je otpadnik koji saradjuje sa režimom ?

Otpadnici su ako srađuju sa SNS i DS. U obzir dolaze samo DSS i eventualno radikali.

Dveri raspustile novosadski odbor zbog pregovora sa SNS

Starešinstvo desničarskog pokreta Dveri razrešilo je dužnosti celokupno novosadsko povereništvo zbog pregovora sa Srpskom naprednom strankom o pravljenju nove gradske vlasti u vojvođanskoj prestonici.

Dosadašnji prvi čovek Dveri u Novom Sadu Miroslav Parović kaže za Radio 021 da odluka Starešinstva podgreva priče o tajnoj saradnji Demokratske stranke i rukovodstva ove partije.

"Kao neko ko je u priči oko Dveri od samog početka, želim da verujem da to nije istina. Međutim, činjenica je da i trenutak i način na koji se ovo izvodi definitivno idu u korist demokratama i ligašima. Nadam se da cela priča nije potvrda tih glasina o saradnji Dveri i DS, već samo previranje koje je i normalno za ljude koji su novi u politici", kaže Parović za Novosadski informativni portal.

Prema njegovim rečima, sukob unutar Dveri koji je kulminirao izbacivanjem novosadskog povereništva nastao je zbog ideoloških nesuglasica. Parović navodi da je beogradsko rukovodstvo želelo da delovanje stranke svede na ponavljanje priče o izbornoj krađi, dok je novosadski odbor želeo da se okrene skidanju demokrata i ligaša sa vlasti. "Povereništvo u Novom Sadu je kao glavni cilj zacrtalo rušenje vlasti oko DS i LSV, jer smatramo da je to jedini način da se spreči internacionalizacija vojvođanskog pitanja koje oni pokušavaju da sprovedu. Odluka Starešinstva na ovaj način daje vetar u leđa ovim partijama da ostanu na vlasti u Novom Sadu", kaže Parović za 021.

http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNHkoGp-0AvbudtonXZs7UYWyogzIw&cad=rja

Izgleda da drug Djido preko svoje aleternativne ćelije SS Dveri čuva svoje novosadske kolege na vlasti u gradu . :rumenko:
Nego zanima me dal pristalice Dveri sa foruma i dalje smatraju da je Parović do jaja kul i u pravu ,ili je otpadnik koji saradjuje sa režimom ? :think:;

Da li si otisao na njihov sajt i procitao sta su rekli? Da se nadaju da nece uci u vlast sa DSom vec da ce skinuti vlast u NSu. E sada, za Parovica ne znam, ali ovaj drugi koliko sam cuo je poznati preletac. Mislim da se ovde pre radi o paricama koje su njih dvojica dobili. Djido sa Dverima nema nikakve veze. Kako vam nije dosadno da mantrate jedno te isto.

Otpadnici su ako srađuju sa SNS i DS. U obzir dolaze samo DSS i eventualno radikali.

To i po meni ima smisla , pošto sa aspekta Dveri i njihove priče o izbornoj kradji sadašnji režim nema legitimitet pošto je rezultat pokradenih glasova ,pogotovo SPS i URS ,kao i SNS koji svemu tome daje legitimitet , tako da saradnja sa onima koji su krali izbore ili koji su to legitimizovali ne bi bila poželjna . Sa druge strane sigurno je dfa simpatizeri Dveri iz NS-a žele da vide ledja DS-u i LSV-u ,tako da su im tu realno muda u procepu pošto će se u oba slučaja posrati na deo svojih birača .

Рекло би се да је то зато што су масони и у ДС и у СНС (можда и у СПС, у ДСС колико знам онај Зоран Шами је масон), а Двери су против масона, па зато не желе власт са СНС (ДС,...) у Новом Саду или било где друго.

Pa tamo odakle i tvoja Čedaj na temi o Dverima , mislim Snažni Koštun(kako gay nadimak ) ipak ima kud i kamo više veze sa pomenutim od Čedaja . :lol:
Па персона којој сам упутио пост о Чедају и БотИ НИЈЕ УПОЗНАТА С РЕЗУЛТАТИМА ИЗБОРА, ДОК ТИ КАО НЕКО КО ЈЕ ПОКАЗИВАО ИНТЕРЕС ЗА дВЕРИ И ЛОГИЧНО ПОТИСКИВАЊе пАВЕЛИЋА МОРАШ РАЧУНАТИ НА КОАЛИЦИЈУ СА дсс-ОМ.
Мали хаос са словима, али мрзи ме да куцам поново, међутим капиш, па јел?

Back