Quantcast

Двери: И Војводина добила брата премијера

Mračak@

Elita
Poruka
24.603
PORODICA NA PRVOM MESTU Boško Obradović iz „Dveri” uvalio tatu u izbornu komisiju

Milisav Obradović je penzionisani građevinski inspektor, a procene govore da će za svoj rad u komisiji dobiti oko 70.000 dinara budući da će ovo telo biti u gotovo svakodnevnom zasedanju od trenutka kada budu raspisani lokalni izbori.

http://www.alo.rs/bosko-obradovic-iz-dveri-uvalio-tatu-u-izbornu-komisiju/16774

Strasno koliko nepotizma ima u politickim strankama.

Svi su isti?

sveznadar

Veoma poznat
Poruka
13.494
PORODICA NA PRVOM MESTU Boško Obradović iz „Dveri” uvalio tatu u izbornu komisiju

Milisav Obradović je penzionisani građevinski inspektor, a procene govore da će za svoj rad u komisiji dobiti oko 70.000 dinara budući da će ovo telo biti u gotovo svakodnevnom zasedanju od trenutka kada budu raspisani lokalni izbori.

http://www.alo.rs/bosko-obradovic-iz-dveri-uvalio-tatu-u-izbornu-komisiju/16774

Svi su isti?

Ма не само ти се чини !!!!

Ово су избори да нема избора !!!!

Mračak@

Elita
Poruka
24.603
Тата је уваљен да чува кутије. Шта је проблем ако странка делегира члана изборне комисије?
Чувари кутија имају дневницу 2500 динара, или 2000 динара, у зависности да ли су председници или чланови бирачког одбора.

Ово је комисија.

Пањимајеш?

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.927
ДСС: Биста Шевченку у Новом Саду потпуно непримерена

09:30 24.02.2017.

Нови Сад -- Иницијатива за постављање споменика Тарасу Шевченку у Новом Саду је потпуно непримерена и неприхватљива, наводе из Демократске странке Србије.

„Тарас Шевченко се прославио као борац за независност Украјине од мајке Русије, много више него као уметник и културни радник“, навео је ДСС у саопштењу.:dash::dash::dash:

Та странка је као „нарочито проблематичну“ оценила чињеницу да предлог долази из украјинског града Лавова, за који ДСС тврди да је „упориште украјинских неонациста“.
„Нови Сад не треба да непуна два дана након смрти доказаног пријатеља ове земље Виталија Чуркина ремети односе са Русијом и непромишљеним актима изазива разочарање и потенцијални бес највећег пријатеља и заштитника у међународној арени какав Русија доказано јесте“, наводи се у саопштењу.
Извор: b92.net

Protector

Elita
Poruka
15.085
Возим се ја тако колима једне вечери, и слушам радијо.

И јавља се гледатељка и прича истиниту причу о њеној другарици која је одбила да се уда за свог некадашњег дечка јер је инсистирао на томе да она узме његово презиме. А дечко пореклом из Херцеговине.

Дечково презиме је било Буља, а њој је био проблем да узме његово презиме.

Наиме, проблем је био у томе што је њено име Весела, тако да би, да је прихватила да се уда и узме мужевљево презиме постала Весела Буља.
:hahaha:

Мени је најјаче презиме које сам чуо Кењало :rotf:

zemunski kej

Elita
Poruka
16.691

Znam coveka, Prevozio svojim kamionima robu iz Srbije za Sloveniju ,Imao par onih slepera inace imao slovenacko drzavljanstvo. Znate poreklo prezimena,aneksija bih od strane Austrougarske i sad nove vlasti vrse popis a ovi krajisnici se sprdaju s novim vlastima predstavljjuci se sto glupljim prezimenima, Ali Svaba precizan upise sta mu je receno i zavede to u knjige, I zauvek ostadose Kenjala ,Guzine

комшија

Legenda
Poruka
57.162

Пре аустро-угарске на тим просторима у "раји" нису постојала презимена по породицама, већ само називи за племена као на пример у ЦГ што су "Васојевићи", "Бјелопавлићи" и сл.
Када су им аустро-угарски чиновници тражили да упишу неко презиме, какво они желе, многи нису то прихватали и подстакнути од православних попова одбацивали су презимена као "новотарију", и, опет по наговору "мудрих" попова, уписивали се намерно под таквим именима да "заебу" аустро-угарске чиновнике, да их и даље воде као племена, а ови их ладно тако пописаше и таква шит презимена им остадоше.

Poslednja izmena:

комшија

Legenda
Poruka
57.162
Сјајан интервју са све јасним подацима о корупцији, издаји, документовано.
Све што је рекао против ВучиЧа је тачно, зато сам и поставио видео, али Ного је глуп ко к*рац.
Пази као, "Перишић није хтео да употреби војску на Косову".
Па то је највећи Милошевићев зајеб што је употребио ВЈ за оно што је реално могла да почисти полиција, а само да не би испао "мањи националиста" у очима таквих мајмуна ко` што је Ного.
Па кад прича о "промени система" а онда се залаже за капитализам и гади социјализам.
А како ће да среди привредни криминал и банке ако не врати Службу друштвеног књиговодства?
Ево ја ћу му кажем - никако.
Идиот класичан.

Poslednja izmena:

Mackich

Ističe se
Poruka
2.995
Управо се Двери залажу за враћање сдк да би се преузела контрола тока новца уместо страних банака, што им је дато у последњих 15 година.
Перишић је правио заверу са страном службом, конкретно циа, против властите државе. Ено ти Ного показао доказе са све планом. Ако није хтео да буде тога могао је да изађе и јавно каже без покушаја завере и издаје.

Poslednja izmena:

Protector

Elita
Poruka
15.085
Znam coveka, Prevozio svojim kamionima robu iz Srbije za Sloveniju ,Imao par onih slepera inace imao slovenacko drzavljanstvo. Znate poreklo prezimena,aneksija bih od strane Austrougarske i sad nove vlasti vrse popis a ovi krajisnici se sprdaju s novim vlastima predstavljjuci se sto glupljim prezimenima, Ali Svaba precizan upise sta mu je receno i zavede to u knjige, I zauvek ostadose Kenjala ,Guzine
Пре аустро-угарске на тим просторима у "раји" нису постојала презимена по породицама, већ само називи за племена као на пример у ЦГ што су "Васојевићи", "Бјелопавлићи" и сл.
Када су им аустро-угарски чиновници тражили да упишу неко презиме, какво они желе, многи нису то прихватали и подстакнути од православних попова одбацивали су презимена као "новотарију", и, опет по наговору "мудрих" попова, уписивали се намерно под таквим именима да "заебу" аустро-угарске чиновнике, да их и даље воде као племена, а ови их ладно тако пописаше и таква шит презимена им остадоше.
Знам, чуо сам за то. Једино ми није јасно што сад не мењају та презимена

DZOS

Veoma poznat
Poruka
13.669
Е када је и овај страсни вучићевац оплео по Вучићу, значи да се Вучићева епоха полако завршава...

Svi su isti?
:hahaha::hahaha::hahaha:
Mozes ti to bolje kolegfa @Mracak. ovo ti je zastarelo i glupo. Nadji nesto, radis u sluzbi valjda. Daj raskrinkaj vec jednom te Dveri necim logicnim. Ako su vam ovo dokazi za njihove grehe uz pripisivanje da su "americki spijuni" zbog podrske najumnije srpkinje iz USA ili da su "ustase" zbog fotografije sa jednim od retkih Hrvata antiglobalista i postovalaca Putina, onda ste zaista gotovi. Cim narod (vasi glasaci) saznaju koliko ih lazete.

Сјајан интервју са све јасним подацима о корупцији, издаји, документовано.
Izmedju ostalog tvrdi da svaki mesec 60.000 evra neki Vucicev kurir Veselinovic nosi Seselju u Zemun.Ako posle ovoga ne bude reakcije Vucica i Seselja u vdu tuzbe, znaci da je tacno.

Poslednja izmena:

комшија

Legenda
Poruka
57.162
Много смешно и јако глупо када Ного у том интервјуу на каналу "Балкан Инфо" каже како су им "у Русији рекли да је у Русији путинизам, у Америци трампизам, а да ће у Србији бити дверизам" (завршен цитат), ахахаха.

- - - - - - - - - -

Управо се Двери залажу за враћање сдк (...)
Па добро то је новитет који поздрављам, то је ваше признање да је "нешто" ипак ваљало у сатанизованом социјализму, мада истини за вољу, Смрад Ногу није ни споменуо СДК односно ЗОП у интервјуу.

- - - - - - - - - -

Не, него је Србин. А ти суи џукела комунистичка. Док је вас, нама мира и напредка нема.
Јован Пејин је патолошки, додуше салонски шовиниста, и ратни хушкач, а заболе ме баш к. што је Србин.

- - - - - - - - - -

Знам, чуо сам за то. Једино ми није јасно што сад не мењају та презимена
Па опет се држе "традиције".

Poslednja izmena:

комшија

Legenda
Poruka
57.162
(...)
Перишић је правио заверу са страном службом, конкретно циа, против властите државе. Ено ти Ного показао доказе са све планом. Ако није хтео да буде тога могао је да изађе и јавно каже без покушаја завере и издаје.
Перишићево шпијунирање нека се докаже пред судом, ебе ми се баш.
Али то је друга тема и то нема везе са чињеницом да је био идиотизам употребити војску на Космету поред онолике полиције + ЈСО, и мимо већ постигнутог договора са американцима да се искључиво полицијским снагама ликвидира ОВК.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.