Ravnogorac65
Ističe se
- Poruka
- 2.412
Ne malo nego traje još uvekOnda mora da se rešava.
Znam realnu situaciju lik je imao porodicu (žena i dete) dugo godina je imao ljubavnicu. Ona je znala za to da on ima porodicu. Bili su više u seks šemi ali su imali i malo hemije među sobom.
Iste želje,isti karakteri,oboje stabilni,oboje zadovoljni



