Quantcast

DVD za TNS-300

ivancicica

Početnik
Poruka
42
Toyota Corolla Verso 2004.godiste. Imam originalni navigacioni sistem TNS-300, ali nemam DVD sa mapama :(. Na internetu nisam uspela da pronadjem kako se tacno zove DVD koji mi treba (ima neki broj, verzija i sl...) Molim vas, ako neko moze da mi procita info sa svog diska ili da me uputi kako da dodjem do tog DVD-a... Hvala.

ivancicica

Početnik
Poruka
42
Hvala ti... Skinula sam vec ovaj .rar file, po raspakivanju se dobije .nrg od 7.5 GB koji sam narezala na DL DVD, ali kada ga ubacim u auto (na odgovarajuce mesto :)) javi neki error 1 :( Zasto?

Sad cu da citam forum sa drugog linka...

Hvala ti jos jednom. Ako imas jos neku ideju...

ivancicica

Početnik
Poruka
42
Ma nisam ni ocekivala karte za Srbiju. Nase puteve relativno dobro poznajem :)

Htela sam karte za zapadnu Evropu. Glupo mi je kad vec imam ovaj uredjaj i samo mi fali DVD da kupujem nesto drugo za navigaciju :(

Ne poznajem nikog ko ima taj DVD da iskopiram, a nije mi jasno zasto ne radi onaj koji sam skinula sa neta :(

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.