Quantcast

DVD u DIVX koji je program najbrzi?

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
sve je brzo kad imas puno rama i brz procesor. Na tvom bih koristio WinAvi imas ga svuda, brz je i efikasan, a sa ovim proc, i ramm od najmanje gb trebalo bi biti tu negde mozda do 30min. jer meni da raskonvertujem iz DiVX u DVD treba 30-35 min, zatebe ce biti verovatno brze, neznam kako radi tvoj proc. i ako imas aV neki iskljuci znaci samo WinAvi i cepaj.

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Pre procesora i ram memorije važno je koliki ti je kvalitet potreban, a to je ono što najviše utiče na dužinu konverzije iz DVD u DivX. Ako hoćeš da to bude kvalitetno potrebna su dva prelaza što može da potraje u zavisnosti koliku kompresiju odrediš. Možeš uzeti Auto Gordian Knot, besplatan je.

@Nitroglicerin
To da može da uradi film iz DVD u DivX za 30 min. je možda tačno. A ako to i uspe dobiće totalni šljam od snimka. Ne može ništa na brzinu ako se traži kvalitet.

Zakon

Zainteresovan član
Poruka
145
Program WinAvi je odlican. Najbrzi do sada. Za 23 min je konvertovao,a kvalitet je odlican.

Na proslom racunaru (Celeron IV 2 GHz )mi je trebalo 2-3 sata.

Nitroglicerin, jedino sto je konvertovao na 930 MB, nema opciju da velicina bude 700 MB. Gde se to namesta ,ako ima uopste?

Fluid, probaj,kvalitet je odlican.

vipcurlic

Domaćin
Poruka
3.567
Program WinAvi je odlican. Najbrzi do sada. Za 23 min je konvertovao,a kvalitet je odlican.

Na proslom racunaru (Celeron IV 2 GHz )mi je trebalo 2-3 sata.

Nitroglicerin, jedino sto je konvertovao na 930 MB, nema opciju da velicina bude 700 MB. Gde se to namesta ,ako ima uopste?

Fluid, probaj,kvalitet je odlican.

Ako ne uspes drugacije, npr. promenom dekodera,:) probaj kad ubacis fajl pre pokretanja konvertovanja da udjes u " advanced " i namesti " split output file " na zeljeni broj MB, pa ako se dogodi da je vece od kapaciteta jednog diska, automatski ce da ti ostatak podeli na drugi disk tako da jedan veci film dobijes na dva diska.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.