Quantcast

dvd rw

TajRad

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
170
OKLAGIJA:
Ala su te odrali, ja sam isti kupio pre dva dana za 4150 din, ;)
doduse garancija je na 1 godinu, ali ako oni tvoji tebi garantuju dve,
ondak ce valjda i meni toliko besprekorno raditi.
video sam i taj,ali 2 god. je 2 god.,npr. cd-rw je poceo da me zeza posle godinu i po,tako da 500 -600 din. za godinu dana + garancije nije mnogo,znaci godinu dana vise mozes da ga akas i da te libo cqra ;)
tebi ako rikne van garancije mozes da ga bacis i kupis novi,a meni moraju da daju drugi ,jer ih bas zabole da popravljaju

OKLAGIJA

Zainteresovan član
Poruka
403
TajRad:
video sam i taj,ali 2 god. je 2 god.,npr. cd-rw je poceo da me zeza posle godinu i po,tako da 500 -600 din. za godinu dana + garancije nije mnogo,znaci godinu dana vise mozes da ga akas i da te libo cqra ;)
tebi ako rikne van garancije mozes da ga bacis i kupis novi,a meni moraju da daju drugi ,jer ih bas zabole da popravljaju
Bas ce mi se pokvariti u periodu izmedju prve i druge god.;
Uostalom ovaj uredjaj koristim samo za rezanje, a za citanje poseban DVD ;)

mezzano

Zainteresovan član
Poruka
438
Ja sam juce pazario NEC 3550 ND-3550A, mada sam nameravao da kupim 4550, ali ga nije bilo u crnoj boji. Medjutim, prodavac mi je rekao da je razlika izmekju 3550 i 4550 u tome sto 3550 ne podrzava DVD ram standard, a 4550 podrzava. Razlika u ceni je 20 dinara. Inace platio sam ga 4600 din. Videcemo kako ce se pokazati.

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.954
e,koliko Mb mozete da narezete na DVD (obican 4.7 Gb) ne DL,meni je u Neru max. 4600 Mb (overburn),
mada me je i tako nesto zezao ,nije hteo da krene da reze,ali do nekih cini mi se 4400 i nesto hoce bez frke,u cemu je fora,cemu onda 4.7 Gb,jel do Nera 6.6.0.14 ili do cega je ....?