Quantcast

Dvanaesta gimnazija

N3Wz

Iskusan
Poruka
5.306
Solidno je.

Redovan je prevoz, takođe. Osim ako ne nestane struje pa se tramvaji naštekaju, ali svejedno do franše ideš nizbrdo, posle možeš na bilo koji prevoz, idu u svim pravcima. Zeznuto je kada ne funkcionišu tramvaji, a moraš uzbrdo. Doduše tada možeš u susednu ulicu na neki od autobusa (mada su oni prepuni skoro pa uvek i slabije idu).

Na tramvaj linije 14. zaboravi. Dolazi jednom u godinu dana. 9. i 10. su solidni za presedanje. Autobusi 47. i 48. mislim da tranzitiraju Bulevarom Oslobođenja. U Kumodraškoj ulici imaš autobus linije 18. i odmah te poveže sa Zemunom/NBG. Ako ideš linijom 50. do trošarine, obavezno se svaki put pomoli pre no što uđeš, just in case.

malimedagrizli888

Početnik
Poruka
5
Upisala sam dvanaestu i premestila se.
Ako ne planiras da svaki dan redovno učiš svaku lekciju i da ne čekaš zadnji trenutak, NE UPISUJ. Takođe ako nisi iz BG-a biće ti jako teško.....ja sam putovla i nije bilo teorije da bilo sta stignem. Bila sam vukovac u osnovnoj a u ovoj skoli sam dobila prvog (nezasluzenog)keca i to iz srpskog gde sa u osnovnoj osvajala nagrade.
Što se tiče opravdanja roditelj mora da dože svaki put kad izostanes i ima rok 24h da se javi razrednom staresini u suprotnom je neopravdani...u osnovnim skolama je to kako gde ali u svakoj srednjoj je tako..
Što se tiče društva, predivni suuu. Većinom su buržuji ali su super bez obzira na to. Za društvo nemam reči zaosta su predivni(barem moje odaljenje):heart:
Ako te zanima možda hrana u školi i ona je super..u školi imaš malu trpezariju i možeš da kupiš tople sendviče, sokove, vodu, sveže pecivo(krofne su top)....
Ako se odlucis da je upises zelim ti svu sreću i mnogo strpljenja.
Takođe ako želiš da napišem kakav je koji profesor napisacu .

:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.