Quantcast

Дванаест повређених који се боре за живот су из Србије

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.490
Како саопштава руска телевизија дванаест повређених су из Србије ,јел можете бар њима свеђу да запалите?

Sveća se ne pali živim ljudima.
Toliko bar treba da znaš !
I,dosta više sa tim kukumakanjem po forumu !!
Otvaraš tri teme iste sadržine za nepuna dva dana !?
Šta je s tobom, ženo !?

Poslednja izmena:

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.904
Sveća se ne pali živim ljuidima.
Šta je s tobom, ženo !?
јЕЛ А СВЕЋЕ СЕ НЕ ПАЛЕ ЗА ЗДРАВЉЕ

Ја сам комунисткиња па боље знам од тебе:rtfm:

Млада Србија

Primećen član
Banovan
Poruka
708
Па ова девојка је рекла да је од 110 повређених, један животно угрожен и он је из Таџикистана. Осморо повређених су странци и то из Србије, Италије, Француске, Енглеске и Таџикистана.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.904
Па ова девојка је рекла да је од 110 повређених, један животно угрожен и он је из Таџикистана. Осморо повређених су странци и то из Србије, Италије, Француске, Енглеске и Таџикистана.
12 повређених су и из Србије

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.904
Ma komunizam je načisto puk'o kad ste počeli da se bogomolite...:lol:
Шта криво ти што боље знам од тебе и за ЗДРАВЉЕ се пале стари друже а не само за покојнике.Знаш имаш онај распоред у цркви за живе и мртве

Е , да си ти био у цркви знао би а ја сам отишла само да мртвим и живима запалим свеће .Куку теби јеси ти икада био у цркви

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.904
Где си нашла тај податак!?
Девојка је на снимку који си ти поставила рекла да су 8 од 110 повређених, странци...
Навела је и повређене из Србије према проценама 12 повређених

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Шта криво ти што боље знам од тебе и за ЗДРАВЉЕ се пале стари друже а не само за покојнике.Знаш имаш онај распоред у цркви за живе и мртве

Е , да си ти био у цркви знао би а ја сам отишла само да мртвим и живима запалим свеће .Куку теби јеси ти икада био у цркви
Znam i ja, ne sekiraj se...a jesam ateista ;)
Sve jedno komunizam je puk'o kad jedna komunistkinja kadi svećama po forumu..:lol:

Kurtalici

Primećen član
Poruka
818
Sveća se ne pali živim ljudima.
Šta je s tobom, ženo !?
Очигледно да никад ниси био у цркви.Свеће се пале и за живе и за мртве.Доле се стави за мртве горе за живе.Ако не знаш немој да се брукаш.
Браћа Руси су заслужили мало више поштовања.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.