Дванаест повређених који се боре за живот су из Србије

Како саопштава руска телевизија дванаест повређених су из Србије ,јел можете бар њима свеђу да запалите?

Sveća se ne pali živim ljudima.
Toliko bar treba da znaš !
I,dosta više sa tim kukumakanjem po forumu !!
Otvaraš tri teme iste sadržine za nepuna dva dana !?
Šta je s tobom, ženo !?

Poslednja izmena:
Sveća se ne pali živim ljuidima.
Šta je s tobom, ženo !?

јЕЛ А СВЕЋЕ СЕ НЕ ПАЛЕ ЗА ЗДРАВЉЕ

Ја сам комунисткиња па боље знам од тебе:rtfm:

Па ова девојка је рекла да је од 110 повређених, један животно угрожен и он је из Таџикистана. Осморо повређених су странци и то из Србије, Италије, Француске, Енглеске и Таџикистана.

Па ова девојка је рекла да је од 110 повређених, један животно угрожен и он је из Таџикистана. Осморо повређених су странци и то из Србије, Италије, Француске, Енглеске и Таџикистана.

12 повређених су и из Србије

Ma komunizam je načisto puk'o kad ste počeli da se bogomolite...:lol:

Шта криво ти што боље знам од тебе и за ЗДРАВЉЕ се пале стари друже а не само за покојнике.Знаш имаш онај распоред у цркви за живе и мртве

Е , да си ти био у цркви знао би а ја сам отишла само да мртвим и живима запалим свеће .Куку теби јеси ти икада био у цркви

Где си нашла тај податак!?
Девојка је на снимку који си ти поставила рекла да су 8 од 110 повређених, странци...

Навела је и повређене из Србије према проценама 12 повређених

Шта криво ти што боље знам од тебе и за ЗДРАВЉЕ се пале стари друже а не само за покојнике.Знаш имаш онај распоред у цркви за живе и мртве

Е , да си ти био у цркви знао би а ја сам отишла само да мртвим и живима запалим свеће .Куку теби јеси ти икада био у цркви

Znam i ja, ne sekiraj se...a jesam ateista ;)
Sve jedno komunizam je puk'o kad jedna komunistkinja kadi svećama po forumu..:lol:

Sveća se ne pali živim ljudima.
Šta je s tobom, ženo !?

Очигледно да никад ниси био у цркви.Свеће се пале и за живе и за мртве.Доле се стави за мртве горе за живе.Ако не знаш немој да се брукаш.
Браћа Руси су заслужили мало више поштовања.

Back