Dvadesete ili tridesete?

Amazonka

Zainteresovan član
Poruka
170

:!: Da li su zene/djevojke bolje u dvadesetim ili tridesetim godinama?

Inace, vazi pravilo da su zene najbolje tek od tridesete, pa vas pitam kakva su vam misljenja, a pogotovo muski dio populacije! Da li ljepsa polovina zna sta hoce i koliko moze u 20-tim ili 30-tim! Koji vam vise tip odgovara? Inace vidjela sam da pojedii mladji muskarci vise vole starije zene tj. djevojke bilo da je rijec o njihovom iskustvu ili necem drugom! :?: :o
 
ja smatram da je to stvar individue, detinjstva, vaspitanja kod kuce na ulici , drustva, socijalnih , ekonomskih prilika, prvog iskustva, prve ljubavi itd...
ima milion razloga .... da skratim ... nema neke uopstene teorije sve zavisi od pojedinca , to jest osobe s kojom ces biti u vezi ...
ali pazi da se ne prevaris ako je osoba dosta mladja od tebe i hoce da zaleci neke svoje komplekse sa tobom , e onda ce takva veza da pukne veoma brzo ....
 
:arrow: ...pa definitivno cice izmedju 20 i 30-te...jedan moj drug je imao fantasticno sexualno iskustvo sa jednom 38 godisnjom cicom,tako da kapiram da je za konkretno te stvari bolje ali i redje preko 30-te...i skoro sve cice su bile starije od mene...cice sa kojima sam bio...ne nesto mnogo,par godina...
 
Znate sta, dosta frajera imam malo frku od starijih cica, jer su to uglavnom devojke koje znaju sta hoce i ne daju se tek tako prevariti! Ove mladje su im nesto novo, zivahne su, zeljne provoda, sve u zivotu im je da se doteraju i izadju uvece u grad... Ne zalim nikoga da uvredim, za neke sam ja mlada, za neke matora, individualna stvar.... Sa druge strane, kad se u drustvu mojih muskih prijatelja govori o starijim cicama, uglavnom se tu misli na sex, kombinaciju, dobro njima, a dobro i njoj!
 
sasha:
:arrow: ...pa definitivno cice izmedju 20 i 30-te...jedan moj drug je imao fantasticno sexualno iskustvo sa jednom 38 godisnjom cicom,tako da kapiram da je za konkretno te stvari bolje ali i redje preko 30-te...i skoro sve cice su bile starije od mene...cice sa kojima sam bio...ne nesto mnogo,par godina...

Brazvo za tebe "sasha" izgleda da si kvalitet :wink:
 
kosmopolit:
ja smatram da je to stvar individue, detinjstva, vaspitanja kod kuce na ulici , drustva, socijalnih , ekonomskih prilika, prvog iskustva, prve ljubavi itd...
ima milion razloga .... da skratim ... nema neke uopstene teorije sve zavisi od pojedinca , to jest osobe s kojom ces biti u vezi ...
ali pazi da se ne prevaris ako je osoba dosta mladja od tebe i hoce da zaleci neke svoje komplekse sa tobom , e onda ce takva veza da pukne veoma brzo ....
Slazem se s tobom u potpunosti, a dobro mi izgleda na onoj fotki 8)
 
ma kavi četveronošci,.. ja bre braćo i sestre imam 31 godinu, i pravo da vam kažem najbolje se krešu one od 40. Svašta sam kreso, i od16, i od 22, i od 30, i od 35, al' od ovih nema žešćih... 40!!!
 
Ako je sex u pitanju onda definitivno 30-te. Tada su zene sigurnije u sebe, slobodnije i iskusnije.Znaju sta zele, mogu dosta da pruze i ne ustrucavaju se u tome. Ipak vreme cini svoje tako da vecina zena
izgleda bolje u dvadesetim - cast manjini. Optimalno - kasne dvadesete!
 
Pitagora:
Ako je sex u pitanju onda definitivno 30-te. Tada su zene sigurnije u sebe, slobodnije i iskusnije.Znaju sta zele, mogu dosta da pruze i ne ustrucavaju se u tome. Ipak vreme cini svoje tako da vecina zena
izgleda bolje u dvadesetim - cast manjini. Optimalno - kasne dvadesete!

Pa Pitagora tu su u pravu sto se tice zena u 30-tim. Ali sto se tice izgleda ne bih se slozila s tobom, jeste da djevojke/zene u 20 izgledaju mladje itd. ali znam da su pretezno namjestene, kao lutke izgledaju, nisu opustene, a zene znaju u 30-tim da izgledaju bolje nego u 20-tim ako drze do sebe. Najbitnije da je zena njegovana i da se ne opusti, npr. pravilna ishrana, redovna rekreacija, znaci treba naci samo vremena tj. organizovati u ovom danasnjem vremenu! Nije da se hvalim, ali naprimjer sada izgledam bolje nego u 20-tim tj. cak mladje nego sa svoje godine! :lol:
 
Kako se priblizavam tridesetoj zaticem sve vise raznoraznih golicavih mastarija u glavi...
Ponekad sam razmisljala i o tome da li u stvari lagano prelazim u nimfomaniju...
No shvatila sam da nije stvar u tome...
Jednostavno, kao da mi se sada sklapaju sve kockice... Nema vise zavaravanja i nedoumica...
Tacno znam sta od kog muskarca hocu, a sta necu, znam s kim, gdje i kada...
I da, mnogo sam spremnija na nova iskustva nego prije... Sto se seksa tice, definitivno se sada osjecam bolje, nego prije 10 godina...
 

Back
Top