Dva pitanja !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.396
1) Zbog cega je Sloba vratio zapadnu Slavoniju Neovisnoj drzavi Hrvatskoj (NDH)
2) Zasto Srbi iz RS nisu dobili izlaz na more , mada sam negde citao da je to predvidjeno dejtonskim mirovnim sporazumom
40901-slobo.jpg
 
Zato sto je bio na prvom mestu umno poremecen pa zatim ideoloski opterecen pa je bio gradjanin a ne srbin, zatim kukavica, jugosloven i neko ko je verovao u bratstvo i jedinstvo, bio je sklon trulim kompromisima samo da bi sacuvao vlast, mrzeo je svoj narod preko Drine jer ga nije dovoljno smatrao "komunistickim" i sta sve ne jos.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top