dva misljenja o sebi

Čovek koji voli sebe se konstantno menja, napetost suprotnosti je to što tera napred, bez nje je sve samo mutna bara

Ne biti skroman povodom svojih potencijala, ali i osvešćivati slepe tačke koje zaklanjaju put to njihovog ostvarenja je way to go
Ako misliš da si već završen, to nije istina, a ako misliš da si beznadežan, pa to isto nije istina

Dakle, vidi da se na svaka 3 meseca smeješ sebi od pre 3 meseca.
 
Čovek koji voli sebe se konstantno menja, napetost suprotnosti je to što tera napred, bez nje je sve samo mutna bara

Ne biti skroman povodom svojih potencijala, ali i osvešćivati slepe tačke koje zaklanjaju put to njihovog ostvarenja je way to go
Ako misliš da si već završen, to nije istina, a ako misliš da si beznadežan, pa to isto nije istina

Dakle, vidi da se na svaka 3 meseca smeješ sebi od pre 3 meseca.
Ja se smejem sebi od juče brt
 
moze li se o sebi mislit u superlativ a paralelno gajit sumlje u vezi toga
koliko je oprecnost stetna a kolko korisna za ostvarenje
pa sve može ali ako si racionalno biće sigurna sam da nekada imas nalet superlativa
a nekada se pitas kako je moguce da je tvoj ucinak toliko uzasan i los
to je veoma normalna pojava kod normalnih ljudi
osim ako se ne vezes za jedno od ta dva misljenja o sebi trajno pa nema nikakvih oscilacija u kvalitetu
to je vec za ozbiljniji razgovor sa strucnom osobom iz oblasti
 
Ja o sebi mislim sve najgore a u sebi gajim sumnje da je to istina.
Čovek treba da doživljava sebe realno, takvim kakav jeste. Da se ne petlja gde mu nije mesto, da ne postavlja sebi previsoke ciljeve ni da fantazira da je bolji od bilo koga drugog.
 

Back
Top