Dva brata iz Srbije oženili Albanke! Nevesta "koštala" 1.500€: mladino selo negodovalo zbog rata, a ovo su očevi tražili

Albanci su vestacka nacija . Oni su podeljeni na verskoj osnovi kao i mi .

Npr hriscani sa severa zivi ne daju da im se deca mesaju sa muslimanima i pre ih daju 10 puta za Srbe nego za Siptare muslimane.

Otuda i toliki broj brakova.

Ovo vam je verska struktura Albanije

Traditional_Distribution_of_Religions_in_Albania.png

Nemas pojma jer albancima je jedina religija albanizam.

Romi mnogo vole Srbiju i nas Srbe i uvek su spremni da budu uz nas.
To je jako zivahan, strastven narod i sa njima Srpstvo samo moze da dobije jacu nacionalnu energiji. A i demografski mogu da nas ojacaju.

Ja mislim svakako da ste slicnog kova i mentaiteta, oboje ste nomadi i volite trube. I treba da formirate jedan miks.

Mi ne svojatamo, mi volimo samo CG. A vi sve volite osim sopstvenog. Sve sto nemate
,,Vi" ste manjina u CG. Svi Crnogorci su u istoriji bili i ostali Srbi i gledali su na Srbiju kao na Pijemont.
I potajno tezili da se dokopaju srpskog prestola.
Ja mislim svakako da ste slicnog kova i mentaiteta, oboje ste nomadi i volite trube. I treba da formirate jedan miks.
Da imamo zivahnu kulturu, punu radosti i veselja:
Nas narod voli trubace, to je najbolja muzika!

a zene su smesne nevidjeno. Recimo gledam moje sestre. I sad bili neki momci koji su hteli da ih zene dvojica stvarno spadaju ne u top 10% muskaraca nego u top 0.1%. I sad one odbiju te dobre momke. Jedan je dosao iz svedske po moju sestru, ali nije dovoljno dobar. a lik je objektivno veoma lep. Jedino cutljiv, ne govori nista. A drugi je danas sada vodja nekog tima istrazivaca u stutgartu. A gledam sestre sad bi i da se udaju za nekog lika ono tipa radi u prodavnici. To je zenski mozak. Joj najbitnije je da vi zavrsite fakultet, joj, mega seljanka.

ma kakvi to ne postoji

katolici i muslimani albanci se mrze

tj muslimani mrze svakog ko nije musliman

a kad nema nemuslimana mrze jedni druge sami
Na Balkanu ne funkcioniše odavno tako Tihi.
Srbi sa ozbiljnom neslogom su im pomerili vidike pa su našli zajednički interes.

Pšenica u Australiji - 40 din po kg, dizel 200 din
Pšenica u Srbiji - 10 din po kg, lož ulje 100 din
Ne znam cenu dizela za poljoprivrednike stavio sam cenu na pumpama koju placaju kamiondzije, verovatno da je u tom slucaju odnos cena goriva i psenice jos povoljniji za farmere.

Nije.Vidi psenica je berzanska roba,svetska cena je ispod 200$ za tonu. Ako je u Australiji 40din onda drzava subvencionise psenicu sa 100% ,sto je previse.
Cena psenice je 270 USA dolara, 410 AUD, dizel na pumpi 2 AUD, za farmere mnogo jeftiniji jer nema poreza i jeftine distribucije jer kupuju u velikim kolicinama.

a zene su smesne nevidjeno. Recimo gledam moje sestre. I sad bili neki momci koji su hteli da ih zene dvojica stvarno spadaju ne u top 10% muskaraca nego u top 0.1%. I sad one odbiju te dobre momke. Jedan je dosao iz svedske po moju sestru, ali nije dovoljno dobar. a lik je objektivno veoma lep. Jedino cutljiv, ne govori nista. A drugi je danas sada vodja nekog tima istrazivaca u stutgartu. A gledam sestre sad bi i da se udaju za nekog lika ono tipa radi u prodavnici. To je zenski mozak. Joj najbitnije je da vi zavrsite fakultet, joj, mega seljanka.
Dobra prica. Ok su ti sestre mozda su ti iz Svedske,Nemacke pametni momci ali jeste vazno za muskarca da ima neku pricu da bude zanimljiv,harizmatican da bude opusten gde ce i ona da se oseca prijatno. Secam se nekih prelepih devojaka kojima je nedostajalo to nesto da budu top. Tako je i seljacima,nedostatak obraxovanja im je hendikep,mnoge stvari ne razumeju i bude problema. Gradski momci su prepusteni ulici i moraju da se snalaze,uzgred poznaju mnogo zenskih osoba.

Crnogorci su najveci VelikoSrbi, ali cim im neko uskrati fotelji, kao pomenut nesrecnik Sekula Drljevic, odma okrenu curak naopaki.
љепо би било да Срби нешто науче на примјеру Дрљевића
од српског националисте до анти и противсрбина

Од Срба нападан у Београду и на улици и кроз новине да је ВЕЛИКОСРБИН.
као и Дубровчанин отац Иван Стојановић чија су писања забрањивана у Србији као "великосрпска"
Смеће попут Скерлића и други Југословена.
Боље имати Дрљевића и Стојановића него 10 000 југо дегенерика.

опушти се, нек свак ради шта оће

нема ту правила која ми мислимо да треба.
свак себи бира а како изабере то је већ до њега а не шта ми мислимо да је боље и да треба
ако изаберу себи горе - сам пао сам се убијо
можда је баш тај ружнији, глупљи итд. њој прави пар а не тај бољи???

љепо би било да Срби нешто науче на примјеру Дрљевића
од српског националисте до анти и противсрбина

Од Срба нападан у Београду и на улици и кроз новине да је ВЕЛИКОСРБИН.
као и Дубровчанин отац Иван Стојановић чија су писања забрањивана у Србији као "великосрпска"
Смеће попут Скерлића и други Југословена.
Боље имати Дрљевића и Стојановића него 10 000 југо дегенерика.
Drljevicu je uskracena fotelja zato je postao antisrbin
Sta tu ima korisno da se nauci? Nije jedini takav.
Crnogorci su, po pravilu, bili najveci velikosrpski neonacisti, kad im je to korisno, a kad im neko uskrati fotelje i privilegije, postanu antisrbi.

I Kralj Nikola teo da bude Vodja Svih Srba, ali ga unuk preveslao, i onda se on setio da je Crnogorac. Jes da su nasi, ali mnogo su brste prevrtljivi.

Back