ДВ: Кикл опет тврди да је са Србијом договорен повратак миграната

Нешто је потписано али власт уз подршку лоповских другосрбијанаца то крије као и разне друге уговоре.

1518669_21-04.jpg
Halo, pitanje je dal se potpis sprovodi, pita Austrijanac.
 
Bas ste nepismeni, poenta je u tome dal se to i sprovodi, o tome covek prica.

Што сте ви напредњаци потписивали такав уговор? Да ли сте ви нормални!? Очигледно да нисте. Какве сте још болештине потписали?
 
Бивши аустријски министар унутрашњих послова Херберт Кикл понавља тврдњу да је са Србијом било договорено враћање потражилаца азила из Аустрије. Међутим, тај наводни уговор јавност и даље није видела.

„Сада могу то да кажем: током министарског мандата сам наложио да се испреговара уговор са Србијом у којем смо се сагласили да тамо заједнички управљамо повратничким центром. Тамо бисмо могли да пошаљемо људе који немају право на азил, али које њихове матичне земље не желе да приме“, тврди Херберт Кикл у интервјуу за аустријски Клајне цајтунг. Бивши аустријски министар додаје да не зна шта се десило са том идејом и уговором након његовог одласка са власти."

https://naslovi.net/cir/2020-02-22/...srbijom-dogovoren-povratak-migranata/24960832

Dakle, ipak je potpisano.

Док не види, не расправи Скупштина и док не ратификује, папир трпи свашта.

Ништавни уговор !
 
Што сте ви напредњаци потписивали такав уговор? Да ли сте ви нормални!? Очигледно да нисте. Какве сте још болештине потписали?
Otkud znam , mozda je potpisao da se ne bi pridrzavao potpisanog, bas kao sto i zapad vecito radi.
Vidis da se vise zakoni, potpisi i ugovori nigde na zapadu ne postuju, zasto bi mi.
Mozda su i oni nesto u vezi tog zakona prekrsili, sto ne sumnjam, pa je onda i Vucic.
 
Otkud znam , mozda je potpisao da se ne bi pridrzavao potpisanog, bas kao sto i zapad vecito radi.
Vidis da se vise zakoni, potpisi i ugovori nigde na zapadu ne postuju, zasto bi mi.
Mozda su i oni nesto u vezi tog zakona prekrsili, sto ne sumnjam, pa je onda i Vucic.
ajd na Kosmet...pa vidi, da li postoji granica i carina...i kakve oznake nose srpski službenici
 
Biće rata u Srbiji.Eto šta se potpisalo.Preopast naroda i države se pozpisala.Ove garniture vlasti od 5.10.2000. će biti crnim slovima upisane u srpskoj istoriji.Većeg zla ne videsmo.
OVI što su sada...oni su bili i pre 2000 godine...misliš da su tada bili patriote i pošteni
 
ajd na Kosmet...pa vidi, da li postoji granica i carina...i kakve oznake nose srpski službenici
Ti upravo potvrdjujes ovo sta sam rekla .
Strane sile se ne pridrzavaju jednog pismenon ugovora zvanog rezolucija 1244.
Granice, carine i oznake su promenljive, al rezolucija stoji.
Malo jasnije.
 
Pitaj Sv.Petra sta je Vucic sve dogovorio sa Briselom, kako vreme prolazi nista dobroga za srbe a hvali se da je politicki veteran da je pametan a glup ko qurac.Kad govori o Kosovu i Metohiji prica pricu amerikanci i zapad nikad nece povuci priznanje tzv. drzave Kosovo,nece da se mesa kad imamo problem srba u Crnoj Gori,BiH tj Republici Srpskoj pa koji ces qurazz na celu Srbije,podnesi ostavku.Auto-puteve pravi za EU,od naseg naroda napravio robove od srbina napravio Kunta-Kinte roba..
1582739228580.jpeg
 
Бивши аустријски министар унутрашњих послова Херберт Кикл понавља тврдњу да је са Србијом било договорено враћање потражилаца азила из Аустрије. Међутим, тај наводни уговор јавност и даље није видела.

„Сада могу то да кажем: током министарског мандата сам наложио да се испреговара уговор са Србијом у којем смо се сагласили да тамо заједнички управљамо повратничким центром. Тамо бисмо могли да пошаљемо људе који немају право на азил, али које њихове матичне земље не желе да приме“, тврди Херберт Кикл у интервјуу за аустријски Клајне цајтунг. Бивши аустријски министар додаје да не зна шта се десило са том идејом и уговором након његовог одласка са власти."

https://naslovi.net/cir/2020-02-22/...srbijom-dogovoren-povratak-migranata/24960832

Dakle, ipak je potpisano.

Srbija je gostoprimljiva zemlja.
Samo jači ili sa lovom su dobro došli.
 

Back
Top