dužina nije bitna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.........ja sam za sajam sexa ,jedne nedelje kao shto sada ide sajam zimske opreme ,znachi jedne nedelje sajam mushkih tela slobodnih naravno ,na bini goli stoje mushkarci a ispod njih cedulje sa generalijama :meni je toliki ,mogu da bejem toliko ,volim dami ,radim to i to ,mogu toliko i toliko :..........onda se pojave zene i izaberu ,hocu jednog srednjeg koji moze dvaput za 2 sata i voli s guza ,uzimam ,druga izabere kuronju koji je.be kratko ali slatko .....i svi na kraju zadovoljni ...........sledece nedelje zene na bini a mi biramo i svi zadovoljni ,svako svoj cv pod mishku i na berzu sex-a ..........
 
.........ja sam za sajam sexa ,jedne nedelje kao shto sada ide sajam zimske opreme ,znachi jedne nedelje sajam mushkih tela slobodnih naravno ,na bini goli stoje mushkarci a ispod njih cedulje sa generalijama :meni je toliki ,mogu da bejem toliko ,volim dami ,radim to i to ,mogu toliko i toliko :..........onda se pojave zene i izaberu ,hocu jednog srednjeg koji moze dvaput za 2 sata i voli s guza ,uzimam ,druga izabere kuronju koji je.be kratko ali slatko .....i svi na kraju zadovoljni ...........sledece nedelje zene na bini a mi biramo i svi zadovoljni ,svako svoj cv pod mishku i na berzu sex-a ..........

BRAVO!!! e nisam sumnjala u tvoju prorocku sposobnost, jer ovo jeste buducnost!

a sada, cao, idem da spaaaaaavaaaaaaaaaaaaaaaam!
 
.........ja sam za sajam sexa ,jedne nedelje kao shto sada ide sajam zimske opreme ,znachi jedne nedelje sajam mushkih tela slobodnih naravno ,na bini goli stoje mushkarci a ispod njih cedulje sa generalijama :meni je toliki ,mogu da bejem toliko ,volim dami ,radim to i to ,mogu toliko i toliko :..........onda se pojave zene i izaberu ,hocu jednog srednjeg koji moze dvaput za 2 sata i voli s guza ,uzimam ,druga izabere kuronju koji je.be kratko ali slatko .....i svi na kraju zadovoljni ...........sledece nedelje zene na bini a mi biramo i svi zadovoljni ,svako svoj cv pod mishku i na berzu sex-a ..........

Kambodza za predsednika! :lol:
 
ovo čisto kao informacija za mlade muškarce koji imaju strah ili bilo kakvu neprijatnost zbog svog polnog organa, a pročitali su odgovor koji je na istu temu dala jedna vrlo neodgovorna i za mlade naraštaje po svemu sudeći - opasna žena ne ostaviviši prostora za naučnu analizu i pojašnjenje.

P.S.
debljina je bitnija..

NIJE TACNO!

Sta ti vredi tanak, debeo, dugacak ili pigmejac ako nemas to s kime da podelis?
;-)
 
Samozadovoljavanje i *ebanje sa mushkarcem nije isto ........da je isto onda nam sex uopste ne bi trebao.A dzabe ti svo uzbudjenje ako ga on izvadi a tamo nesto malo i tanko....fuj! Tu ni tehnika ne pomaze

Bash tako .. na licu mesta uzbudjenje pada :)

Pa chime da tehnichari? Upinje se i gura kitu da dosegne do grlica, i to je sva tehnika ..

sta ce nekome od 24 cm, ako mi u seksu generalno ne daje ono sto volim, i ako, na primer, svrsava redovno posle 6 minuta?mislim, realno, cemu onda centimetri??
s druge strane, moze i obrnuto da se razmislja.
a pre svega ovoga, ako se lose ljubi, tj. ako se meni stvarno ne svidja njegov poljubac, do centimetara nece ni doci.

I ovo je tachno ..

Idealno je - da ima santimetre (duzina i obim), da poznaje tehniku, da ne svrsava brzo, da mu se lako dize, da se dobro ljubi, da mu ne smrdi iz usta, da je strastven, mastovit, i da postoji uzbudjenje ..
 
viannen_39.gif

JC_goodpost.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top