dužina nije bitna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja necu da se izjasnjavam, ali mogu da teoretisem. na primer, sta ce nekome od 24 cm, ako mi u seksu generalno ne daje ono sto volim, i ako, na primer, svrsava redovno posle 6 minuta?mislim, realno, cemu onda centimetri??
s druge strane, moze i obrnuto da se razmislja.
a pre svega ovoga, ako se lose ljubi, tj. ako se meni stvarno ne svidja njegov poljubac, do centimetara nece ni doci.
 
neverovatno je koliko je danas sve više aseksualnih tipova..
muških, ženskih, nema veze..

svi kao znaju tačno u santimetar šta hoće, a ovamo za orgazam misle da je ili izmišljotina ili do njega dođu s teškom mukom, ako uopšte dođu..
 
ovo čisto kao informacija za mlade muškarcekoji imaju strah ili bilo kakvu neprijatnost zbog svog polnog organa, a pročitali su odgovor koji je na istu temu dala jedna vrlo neodgovorna i za mlade naraštaje po svemu sudeći - opasna žena ne ostaviviši prostora za naučnu analizu i pojašnjenje.

P.S.
debljina je bitnija..
Zar i mladi imaju strahove i neoumice :shock:,ja mislio to se samo yebe na sve strane i ne pita :-?
 
neverovatno je koliko je danas sve više aseksualnih tipova..
muških, ženskih, nema veze..

svi kao znaju tačno u santimetar šta hoće, a ovamo za orgazam misle da je ili izmišljotina ili do njega dođu s teškom mukom, ako uopšte dođu..

E to si lepo sročio.... Kao svima je sex super, ultra, giga.....odlepljuju im se tapete od strasti.... Ma da....kako da ne. Zanima me, da li svi ti ljudi koji sex "vide" kao insert iz američkih filmova (dva savršena gola, glatka, blago preplanula tela u klinču)...u trenutku strasti odmeravaju i premeravaju međusobno polne organe? Kao ono, skini gaće pre sexa da vidim koliki ti je....ili da li su ti sise, guza, stomak....šta god....ovakvi ili onakvi....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top