Duza veza!

ma, ženi se i pevaj......ša ti fali......moj droog dobio 9 soma e za svadbu....roditelji sa obe strane dali po 2 za sve toškove oko iste....a mladencima u kasu 9.....nije to uopšte loše.....ne, ozbiljno..ništa neće taj papir da ti smeta...aj sa srećom.. ( :
 
ma, ženi se i pevaj......ša ti fali......moj droog dobio 9 soma e za svadbu....roditelji sa obe strane dali po 2 za sve toškove oko iste....a mladencima u kasu 9.....nije to uopšte loše.....ne, ozbiljno..ništa neće taj papir da ti smeta...aj sa srećom.. ( :

nije zlato sve sto sija, niti su pare sve u zivotu! :confused:
 
Eeee, cim se ti pitas sta mi mislimo o duzim vezama, umesto da te bas briga i da si srecan.... Ja sam bila u dve duge veze (5 i 3 godine), bilo je lepo, ali bilo se mlado za brak. Udala sam se za svog muza posle 5 meseci poznanstva :)
 
Lepo si ovo rekla,mada neocekujem bilo kakvu pomoc od roditelja snalazimo se sami,radimo-rintamo i zivimo samostalno a i nisam za zajednicu jer nemoze se svima ugoditi,kad tad dodje do nesporazuma.

Ako mislis na zajednicu sa roditeljima, i ja sam protiv iste, i ako mora onda kratko i do tacno odredjenog datuma. Medjutim, na licnom primeru, mnogo su spremniji roditelji da se robno-finansijski (zimnice, bela tehnika...), bejbisiterski i sl. "prostru", nego kad je u pitanju duga veza. Moj brat je sa devojkom, nemam pojma desetak godina, a moji samo drche: moglo ti je dete vec u skolu da podje...I svaka pomoc mu stize sa zadrskom.
 
Ako mislis na zajednicu sa roditeljima, i ja sam protiv iste, i ako mora onda kratko i do tacno odredjenog datuma. Medjutim, na licnom primeru, mnogo su spremniji roditelji da se robno-finansijski (zimnice, bela tehnika...), bejbisiterski i sl. "prostru", nego kad je u pitanju duga veza. Moj brat je sa devojkom, nemam pojma desetak godina, a moji samo drche: moglo ti je dete vec u skolu da podje...I svaka pomoc mu stize sa zadrskom.

Ja sam toga svetan.Bolje potraziti podrsku u pocetku a kasnije kroz zivot snalaziti se sam. Sto se "radnog staza" tice tvoj batica me gazi priznajem,mada izgleda nismo za bacanje cim nas jos uvek cuvaju:lol:, pozdrav za batku-moj covek!
 
Eeee, cim se ti pitas sta mi mislimo o duzim vezama, umesto da te bas briga i da si srecan.... Ja sam bila u dve duge veze (5 i 3 godine), bilo je lepo, ali bilo se mlado za brak. Udala sam se za svog muza posle 5 meseci poznanstva :)

vidis moj ti,skoro mi je pukla veza od 5 god.
ljetos nije bilo srecnije djevojke od mene,mastali kako da kupimo stan,kola,more i sl.
ali: treba pricekati da se fax zavrsi,pa da se nadje posao....
i tako u toku tog cekanja nam veza pukla!
i sad poslije "duge veze" i cekanja na svasta nesto nema tog boga koji bi me natjerao da ponovim sve to ponovo.
ili jeste ili nije,ne trba tebi 6 god da skontas jel mozete zajedno ili ne
kad nadjem onog "pravog" ne pada mi na pamet da se opet s njim vodam ko zna koliko!
jednostavno nemam snage da sve to ponovim!
mislim da je to razlog zasto se dosta ljudi poslije dugih veza poslije brzo ozene/udaju.

ako je to djevojka sa kojom mislis da mozes da zivis i koju volis onda
se lijepo ozenite i to je to. a ako ne onda trazi dalje, ne kradi dane ni sebi ni njoj!!
 
vidis moj ti,skoro mi je pukla veza od 5 god.
ljetos nije bilo srecnije djevojke od mene,mastali kako da kupimo stan,kola,more i sl.
ali: treba pricekati da se fax zavrsi,pa da se nadje posao....
i tako u toku tog cekanja nam veza pukla!
i sad poslije "duge veze" i cekanja na svasta nesto nema tog boga koji bi me natjerao da ponovim sve to ponovo.
ili jeste ili nije,ne trba tebi 6 god da skontas jel mozete zajedno ili ne
kad nadjem onog "pravog" ne pada mi na pamet da se opet s njim vodam ko zna koliko!
jednostavno nemam snage da sve to ponovim!
mislim da je to razlog zasto se dosta ljudi poslije dugih veza poslije brzo ozene/udaju.

ako je to djevojka sa kojom mislis da mozes da zivis i koju volis onda
se lijepo ozenite i to je to. a ako ne onda trazi dalje, ne kradi dane ni sebi ni njoj!!

vasi komentari su ok. ali dolazim do nekog zakljucka da je duga veza malo nezahvalna u vecinu slucajeva, pod velikim znakom :?: je
 
Vereni smo, zivimo zajedno 6god. ali nista jos zvanicno. Kakvo je vase razmisljanje o duzoj vezi...Za ili protiv?

Ok mi je duga veza, mada me nervira ono razvlacenje po 10-15 godina zabavljanja a jos ne zive zajedno-nisu vencani... mislim sta cekaju...
Ima njih krs koji vec ulaze u 30-tu, "zabavljaju" se i to je to... tapkaju u mestu...
 
e to se zove zabavljanje:lol: imam ja do 30-e jos 4 god. :shock: kako vreme brzo leti

Super je kad uvek u sebi dodas sebi nekoliko godina. Probaj taj trik. Ako imas sad 26 uvek u sebi pomeri na 28. Mnogo lepse ces se osecati. I tako, pomislis u sebi da ti dolazi 29. rodjendan, kad ono, ups, pa to je 27. !!! To je mnogo lepa igra. :-) A bas nikog ne dotice. Ne moras nikog da mesas u tu igru. Samo ti znas za to. Sebi pravis lepo. Moras da budes jako sugestivan da sugerises sebi stalno da imas 28 umesto 26.
 
Super je kad uvek u sebi dodas sebi nekoliko godina. Probaj taj trik. Ako imas sad 26 uvek u sebi pomeri na 28. Mnogo lepse ces se osecati. I tako, pomislis u sebi da ti dolazi 29. rodjendan, kad ono, ups, pa to je 27. !!! To je mnogo lepa igra. :-) A bas nikog ne dotice. Ne moras nikog da mesas u tu igru. Samo ti znas za to. Sebi pravis lepo. Moras da budes jako sugestivan da sugerises sebi stalno da imas 28 umesto 26.


Nemoj mi stajes na muku,ako dodam sebi 2god. onda cu imati isto toliko koliko i ona:D Sta je to sa tvojom matematikom,dobro ti ide, ali ja za sad se jos s mozgom nisam posvadjao da dodajem sebi godine. :shock:
 

Back
Top