Dušo, ja sam nevina!

Slažem se sa Dačom. Sex je precenjen.

Prvi poljubac je lepši od prvog sexa ( sa svakom posebno, ne samo sa prvom )

Ok, nije zdravo za psihu da se čeka toliko, ali ako je osoba mentalno jaka njen izbor.

Ako je neko gledao Susan Boyle... Žena ima 5 banki. Nikada se nije poljubila... Tužno :(
 
Tako nekako. :ok:

Ima i mnogo čudnijih pojava. Recimo neko je sklon saletanju drugarica. Nema veze što su bliski prijatelji, taj i u njima vidi pice koje treba potrošiti. To je za upiranje prstom. Ali takvom se to neće činiti nastrano nego uobičajeno, i naći će čak i dovoljno onih koji će se složiti s njim i podržati ga.
Da,ima,ima...Pa ne znam,ja mislim da uvek treba razmisliti dobro pre svakog takvog poteza:neutral:Ali,meni je to osetljivo jer ja nem ogu to da ''odradim'',i da odem,već se uvek makar malo zaljubim i vežem,ja to ne mogu i ne odobravam,ali ako se nađe neka koja pristaje na to i neki koji navaljuje,šta možeš,osim da pratiš šta se dešava...A ljudi su skloni da se užasno promene,da promene mišljenje strašno,da ne poveruješ...Tako će onaj koji joj je danas bio ''odvratan'',''s njim ne bih ni u prodavnicu išla'',sutra postati heroj i spasilac.Čega sam se već nagledao.Jedino pravilo je da nema pravila i da svako gleda samo da što više ''zahvati'',jer kao što sam već rekao na drugoj temi life is short,pa zašto ne bi ''živeli punim plućima'':)
Ja sam ranije bio zaljubljen u devojku svog tadašnjeg najboljeg druga...To je tek..:(:neutral:
 
Da,ima,ima...Pa ne znam,ja mislim da uvek treba razmisliti dobro pre svakog takvog poteza:neutral:Ali,meni je to osetljivo jer ja nem ogu to da ''odradim'',i da odem,već se uvek makar malo zaljubim i vežem,ja to ne mogu i ne odobravam,ali ako se nađe neka koja pristaje na to i neki koji navaljuje,šta možeš,osim da pratiš šta se dešava...A ljudi su skloni da se užasno promene,da promene mišljenje strašno,da ne poveruješ...Tako će onaj koji joj je danas bio ''odvratan'',''s njim ne bih ni u prodavnicu išla'',sutra postati heroj i spasilac.Čega sam se već nagledao.Jedino pravilo je da nema pravila i da svako gleda samo da što više ''zahvati'',jer kao što sam već rekao na drugoj temi life is short,pa zašto ne bi ''živeli punim plućima'':)
Ja sam ranije bio zaljubljen u devojku svog tadašnjeg najboljeg druga...To je tek..:(:neutral:

Ako spadnem na to da salećem drugarice onda ću zaista otići u manastir.
Ti što to proklamuju su totalno nerealizovani, do te mere da ih treba žaliti.
 
U nevinost je sva zenina cast. Izgubi li to, nista je ne moze povratiti. Zato je nevinost i vrlina.
A cast znaci dostojanstvo i povjerenje pred svijetom, isto kao i svaka druga vrlina. Dakle, kao postenje.
Koja nema vrlinu, njoj se poslovicno ne vjeruje, s njom se ne saradjuje i ona zaostaje na svim poljima.
Ona od sada saradjuje samo sa sebi jednakima i ceka od casnih zena komad paznje kao gladan pas mesa.
To je nesto poput odnosa rob-gospodar. Jer bice bez vrlina je zivotinja.
Doduse Isus je to pokusao eliminisati, ali cast je cast. Mislim da nije uspio da je odbrani kod takvih zena.

Vidimo i sami koliko napora ulazi droce i "fukare" da se makar zastite od svijeta vodeci pse ili najvece siledzije sa sobom.
Jedini nacin da se ne osjecaju potisteno i da ne pate od prezrivih pogleda je da prijete...

I nista se nece promijeniti na tom polju ni ako se citavo drustvo prokurva, uvijek ce postojati medju individuama "patos distance".
 
Poslednja izmena:
U nevinost je sva zenina cast. Izgubi li to, nista je ne moze povratiti. Zato je nevinost i vrlina.
A cast znaci dostojanstvo i povjerenje pred svijetom, isto kao i svaka druga vrlina. Dakle, kao postenje.
Koja nema vrlinu, njoj se poslovicno ne vjeruje, s njom se ne saradjuje i ona zaostaje na svim poljima.
Ona od sada saradjuje samo sa sebi jednakima i ceka od casnih zena komad paznje kao gladan pas mesa. To je nesto poput odnosa rob-gospodar. Jer bice bez vrlina je zivotinja.

LEEELEEEEEEE :eek:


:rotf::rotf::rotf::rotf::zcepanje:
 
Kaže keva da je sada sramota da legne s muškarcem i da otkrije da je nevina.
Свашта! :eek:
Па, то значи да тако планира за цијели живот :roll:

Ako je neko gledao Susan Boyle... Žena ima 5 banki. Nikada se nije poljubila... Tužno :(
То она што пјева...? Ја сам мислила да је она удата и мајка...?
 
Ima 29 godina a još uvek je nevina.

Da li je to moguće u današnje vreme?

Ima na svijetu mirnih,dobrih ljudi
sto kroz svijet necujno i tiho gaze,
kao da nogom stupaju po pamuku..
a nase oci nikada ne opaze
ni njih,ni njinu tihu radost ili muku.

Ima cutljivih patnika na svijetu
sto se samo umorno i gorko nasmijese
na ljude kad se o njih tesko ogrijese
i suminu ih nevini,nalik cvijetu.

I ima ljudi usamljenih i bonih,
sa obrazim upalim i zutim,
sto ne cuje im se ni smijeha ni placa,
sto zive kao samotna i divlja draca,

ali s` bodljama unutra okrenutim,
da nijedna nikoga ne ogrebe
i da nijednom nikoga ne ubodu
do samo svoje rodjeno srce i sebe.

Njih ne vidi nase oko kad ih srijeta,
kad tiho prodju u mimogredu mirnu,
jer nikoga oni ni laktom ne dodirnu
u vjecnoj guzvi i vrevi ovog svijeta.

I zive tako,necujni i neveseli,
i mile kao sjenke,kao vrijeme i sati,
i tek kad umru,slomljeni i uveli,
objave crni posmrtni plakati
da su i oni sa nama zivjeli.

ALEKSANDAR LESO IVANOVIC
Kopirano i z bloga jedne forumašice
 
U nevinost je sva zenina cast. Izgubi li to, nista je ne moze povratiti. Zato je nevinost i vrlina.
A cast znaci dostojanstvo i povjerenje pred svijetom, isto kao i svaka druga vrlina. Dakle, kao postenje.
Koja nema vrlinu, njoj se poslovicno ne vjeruje, s njom se ne saradjuje i ona zaostaje na svim poljima.
Ona od sada saradjuje samo sa sebi jednakima i ceka od casnih zena komad paznje kao gladan pas mesa.
To je nesto poput odnosa rob-gospodar. Jer bice bez vrlina je zivotinja.
Doduse Isus je to pokusao eliminisati, ali cast je cast. Mislim da nije uspio da je odbrani kod takvih zena.

Vidimo i sami koliko napora ulazi droce i "fukare" da se makar zastite od svijeta vodeci pse ili najvece siledzije sa sobom.
Jedini nacin da se ne osjecaju potisteno i da ne pate od prezrivih pogleda je da prijete...

I nista se nece promijeniti na tom polju ni ako se citavo drustvo prokurva, uvijek ce postojati medju individuama "patos distance".

Lepo je ovo što si napisao ali izvini mora da nismo iz istog veka:think:
 

Back
Top