Душану Бајатовићу уручен орден Русије

комшија

Stara legenda
Poruka
89.080

1702009167492.png

Dušanu Bajatoviću uručen orden Rusije

Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko uručio je u četvrtak direktoru "Srbijagasa" Dušanu Bajatoviću Orden Ruske Federacije za doprinos razvoju i jačanju međunarodnih odnosa.

7.12.2023

Bajatoviću je Orden dodelilo rusko Ministarstvo inostranih poslova sa potpisom ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova i ministra odbrane Sergeja Šojgua.

Primajući orden, Bajatović je rekao da to za njega predstavlja veliku čast i da su neraskidive veze ruskog i srpskog naroda.

"Visoki orden Ruske federacije koji su mi dodelili Sergej Lavrov i Sergej Šojgu predstavlja veliku obavezu. Ovaj orden ne pripada samo meni, on pripada svim mojim saradnicima u Srbijagasu, u Socijalističkoj partiji Srbije, u Gastransu i mojim kolegama iz Ruskog geografskog društva u Srbiji, čiji sam predsednik", naveo je Bajatović.

Dodao je da "ovaj orden predstavlja obavezu da i dalje nastavimo rad na razvijanju bratskih i neraskidivih odnosa Ruske federacije i Srbije, odnosno, ruskog i srpskog naroda".

link

Велика помоћ Москве СПС-у пред изборе! СПС ће 17. децембра да сатре "руске" странке у тзв. опозицији. Дверци, Zavijetnici и остали против СПС-а на изборима немају шансе!

Poslednja izmena od moderatora:

Pogledajte prilog 1460082

Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko uručio je u četvrtak direktoru "Srbijagasa" Dušanu Bajatoviću Orden Ruske Federacije za doprinos razvoju i jačanju međunarodnih odnosa.

7.12.2023

Bajatoviću je Orden dodelilo rusko Ministarstvo inostranih poslova sa potpisom ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova i ministra odbrane Sergeja Šojgua.

Primajući orden, Bajatović je rekao da to za njega predstavlja veliku čast i da su neraskidive veze ruskog i srpskog naroda.

"Visoki orden Ruske federacije koji su mi dodelili Sergej Lavrov i Sergej Šojgu predstavlja veliku obavezu. Ovaj orden ne pripada samo meni, on pripada svim mojim saradnicima u Srbijagasu, u Socijalističkoj partiji Srbije, u Gastransu i mojim kolegama iz Ruskog geografskog društva u Srbiji, čiji sam predsednik", naveo je Bajatović.

Dodao je da "ovaj orden predstavlja obavezu da i dalje nastavimo rad na razvijanju bratskih i neraskidivih odnosa Ruske federacije i Srbije, odnosno, ruskog i srpskog naroda".

link

Велика помоћ Москве СПС-у пред изборе! СПС ће 17. децембра да сатре "руске" странке у тзв. опозицији. Дверци, Zavijetnici и остали русобуљаши против СПС-а на изборима немају шансе!
bosko-milica-skoplje-marija-zaharova-1-1024x683.jpg

Руси играју на обе стране.

Pogledajte prilog 1460082

7.12.2023

link

Велика помоћ Москве СПС-у пред изборе! СПС ће 17. децембра да сатре "руске" странке у тзв. опозицији. Дверци, Zavijetnici и остали русобуљаши против СПС-а на изборима немају шансе!
lopingeru daju orden?

jer je direktor gasa ?

pa rusi vi ste nam valjda prijatelji?

Ти руси који ти подржаваш од странака у Србији највише подржавају СПС. Deal with it:hahaha:
Руси немају много везе са политиком Путина, пошто он тамо влада већ скоро две и по деценије и владаће до смрти.
Срби не знају ништа о Русији, никада нису посетили чак ни Москву, која је држава у држави и мисле да су Руси заправо пресликани Срби, да мрзе запад и да сви обожавају Путина, да им избори нису ни потребни.

Међутим Руси су народ који су наследили једну моћну империју СССР која је држала пола Европе под својом шапом, дакле њима нико од западњака није отео територију као нама, већ су они успели да окупирају малтене пола Европе и да је тако држе пола века.
Зашто би они мрзели запад, када гледају из позиције силе ?

Путинова пропаганда мора да ложи Русе, јер му требају војници, али просечан Рус жели западни стандард односно да достигну стандард Москве која је ''ушла у ЕУ'', што се тиче животног стандарда.

Dušan Bajatović je general rusogoozne vojske u Srbiji, Mica je kapetan a Boškić vodnik.
Имају они своје људе и у другом делу опозиције, као што имају и у другом делу власти. Велике силе играју увек на сваку могућу карту.
Само се глупи Срби замлаћују емоцијама и инатом.

Back