Dupeljupci

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.917
da ali volite dobru pozadinu

a) samo radi estetskog ugođaja i vizualne apaljivosti
c) zato što volite da vidite lepe lopte kad je ehftate otpozadi
c) zato što volite analno da prodrete među čvrste i oble guzove
d) fakultativno

...
 
Ja onako uzivam ispred ogledala toliko mi je extra i kul da se gledam jer ne samo da sam lep i zgodan nego sam i extremno bistar i prepametan. i samo se sam sebi svidjam.
 

Back
Top